3. charitatívny športový deň RM Sport Resort

05.09.2020, Sobota 08:00

RM Sport Resort vás srdečne pozýva na 3. ročník Charitatívneho športového dňa – aj tento rok v spolupráci s STG PD a ich Spartan Charity Workoutom Termín: 5.9.2020 v RM Sport Resort a mestskom parku Tešiť sa môžete na ... viac

3. charitatívny športový deň RM Sport Resort
RM Sport Resort vás srdečne pozýva na 3. ročník Charitatívneho športového dňa – aj tento rok v spolupráci s STG PD a ich Spartan Charity Workoutom Termín: 5.9.2020 v RM Sport Resort a mestskom parku Tešiť sa môžete na mnoho športových aktivít, budete si môcť vyskúšať skupinové cvičenia ako spinning, athlete cross, jógu, dozvedieť sa viac o zdravom stravovaní na prednáške D.Weissa, zúčastniť sa sparťanského behu, alebo si vyskúšať legendárne sparťanské prekážky, zasúťažiť si o zaujímavé ceny, budete môcť ochutnať množstvo dobrôt od našich partnerov a sponzorov, možno stretnete aj nejakú známu osobnosť a to všetko za ušľachtilým účelom – pomôcť tam, kde to potrebujú!
Pre deti máme tiež pripravené aktivity 
Neváhajte a spravte si rodinnú športovú sobotu. Odídete so skvelým pocitom, že ste spravili niečo pre seba a hlavne – pomohli!
Lebo len spoločne dokážeme viac.

Ďalšie akcie v tomto meste