Aha! Cindy… Divadlo Štúdio Tanca

28.09.2022, Streda 19.00

Večer podľa novej členky tanečného súboru Divadla Štúdio tanca Cindy Ng. Celý umelecký súbor Divadla Štúdio tanca sa postupne predstaví prostredníctvom večerov Aha!, nového pravidelného formátu ... viac

Aha! Cindy… Divadlo Štúdio Tanca
Večer podľa novej členky tanečného súboru Divadla Štúdio tanca Cindy Ng. Celý umelecký súbor Divadla Štúdio tanca sa postupne predstaví prostredníctvom večerov Aha!, nového pravidelného formátu divadla. S ako prvou sa zoznámime so Cindy Ng. Počas večera Aha! Cindy nám Cindy priblíži svoju krajinu, svoju osobnosť, kultúru a vlastnú umeleckú tvorbu. Cindy pochádza z Malajzie. Počas svojho večera sa chce predstaviť prostredníctvom svojich čínskych koreňov. Tešiť sa teda môžeme na čínsky nový rok! Cindy sľubuje večer plný tradičného jedla, hudby, rozprávania sa a osláv. Ak máte chuť prispieť k atmosfére, prídite v Cindynom odporúčanom dress code: červených, čiernych, modrých alebo bielych farbách! CINDY NG (Malajzia)
Po absolvovaní Hongkonskej akadémie múzických umení v roku 2019 sa Cindy pripojila k postgraduálnej skupine s názvom BODHI PROJECT Dance Company v SEAD. Po odchode zo skupiny začala pracovať na voľnej nohe v Nemecku a spolupracovala s Paper Tiger Theatre Studio, Münchner Kammerspiele a Azimuth Arts and Dance Ensemble. Okrem toho, že je interpretkou, Cindy vytvorila aj vlastné choreografie, ako napríklad Parasite, Amidst the F.O.G. a F.O.G. S režisérmi a filmármi spolupracovala aj na dokumente – „Nechodím, tancujem“ od Darrena Tana, ktorý mal premiéru v Macau, Hamburgu, Taiwane a Holandsku a na krátkom filme Mu Wanga „Nepoetické básne“, ktorý mal premiéru v r. Stuttgart. Od roku 2022 je členkou súboru Divadla Štúdio tanca.

Ďalšie akcie v tomto meste