Aromaterapia,zdravá strava, podpora imunity, emócií, prírodnou cestou

15.09.2020, Utorok 17:00

Pre veľký úspech a nadchádzajúce chladné počasie opäť spúšťame u nás nielen difuzér plný tých najlepších esenciíí z prírody, ale aj sériu workshopov pre maminy i slobodn& ... viac

Aromaterapia,zdravá strava, podpora imunity, emócií, prírodnou cestou
Pre veľký úspech a nadchádzajúce chladné počasie opäť spúšťame u nás nielen difuzér plný tých najlepších esenciíí z prírody, ale aj sériu workshopov pre maminy i slobodné ženy.
Podporme spoločne prírodne imunitu vašich detí, ale aj Vás efektívnymi pomocníkmi vo forme aromaterapie v „najťažších mesiacoch v roku“. Vedeli ste, že esenciálne oleje Vám vedia efektívne pomôcť aj pri podpore imunity, ovládaní emócií, pri bolestiach či zápaloch, pozitívne ovplyňujú trávenie či metabolizmus, a to nielen vašich detí, ale aj priamo Vás?
Dokážu nádherne pomôcť vyrovnávať emócie, kolísave hormóny u žien, či nálady a upokojovať chorôbky u deti. Dokážeme si s nimi doma vykúzliť ozajtné zázraky nielen pre telo, myseľ , dušu, ale aj v kuchyni či kúpelni. Ak chcete vedieť viac, príďte sa inšpirovať a okúzliť čarovnými vôňami ku nám na naše zdravé kurzy. Konajú sa každý utorok o 17.00 v čajovni Hobitov kraj, v Prievidzi na starom sídlisku. Miesta sú vždy limitované, uprednostňujeme osobnejšie stretnutia:) preto je potrebné nahlásiť sa vopred. Ďakujeme za pochopenie.   O sile esenciálnych olejov a ich použití, ktoré sú 100% prírodné, certifikované, vysoko účinné a cenovo dostupné Vám povie Daniela Zemanovičová, milovníčka olejov a zdravých návykov s dlhoročnými skúsenosťami. Doba trvania tohto voňavého workshopu je 1,5 hod.
Prosím, zakliknite sa na udalosť „zúčastním sa“, aby sme vedeli s koľkými z Vás môžeme počítať.
Účasť 7 eur/osoba – v danej hodnote však dostanete okrem cenných informácii aj darček v podobe esencionálneho oleja a zdravé ochutnávky zo zdravej dielničky Daniely Zemanovičovej. Tešíme sa veľmi na Vás, na nové voňavé priateľstva:)
Daniela – wellnessmamina

Ďalšie akcie v tomto meste