Cigánski diabli Symfónia vášne a temperamentu

11.08.2024, Nedeľa 19:00

Veľký prílev temperamentu, vášne a energie ponúknu v Kursalone všetkým dobre známi Cigánski diabli. Klasickú hudbu obohacujú o prvky ako je jazz, folklór a ďalšie. Ich hudba ... viac

Cigánski diabli Symfónia vášne a temperamentu

Veľký prílev temperamentu, vášne a energie ponúknu v Kursalone všetkým dobre známi Cigánski diabli. Klasickú hudbu obohacujú o prvky ako je jazz, folklór a ďalšie. Ich hudba reprezentuje Slovensko od roku 2007, hrali na všetkých piatich kontinentoch a v 35 krajinách. Publikum na Slovensku i v cudzine si obľúbilo nielen nové originálne virtuózne skladby Cigánskych diablov, ale aj fúzie a jedinečné aranžmány, v ktorých sa snúbia nezvyčajné hudobné kombinácie s nesmiernym temperamentom. Získali niekoľko zlatých a platinových CD, ocenenie Grammy a mnoho iných. Speváčku a violončelistku Silviu Šarközi sprevádza skupina hudobnými nástrojmi ako sú husle, klarinet, kontrabas, cimbal, viola a iné… Príďte si užiť uvoľnenú atmosféru plnú skvelej hudby, horkej krvi a hudobníkov zo skupiny Cigánski diabli.

VSTUPENKY

Vstupenky na podujatia je možné zakúpiť online prostredníctvom siete ticketportal.sk, v Infocentre Turisticko-informačnej kancelárií v hoteli Slovakia, alebo priamo na mieste pred každým predstavením v Kursalone Trenčianske Teplice. Na všetky podujatia je možné zakúpiť vstupenky na voľné sedenie, do VIP boxov si zakúpite vstupenky iba cez ticketportal.sk.

Ďalšie akcie v tomto meste