Divadelná kvapka krvi Divadlo Jozefa Gregora Tajovského

26.09.2022, Pondelok 08:00

Vzhľadom na úspešnosť a pozitívne ohlasy tohtoročnej aprílovej divadelnej kvapky krvi zorganizovanej v Divadle J. G. Tajovského vo Zvolene sme sa rozhodli pre zorganizovanie jesenného odberu krvi, ktorý sa bude konať v druhej polovici septembra ... viac

Divadelná kvapka krvi Divadlo Jozefa Gregora Tajovského

Vzhľadom na úspešnosť a pozitívne ohlasy tohtoročnej aprílovej divadelnej kvapky krvi zorganizovanej v Divadle J. G. Tajovského vo Zvolene sme sa rozhodli pre zorganizovanie jesenného odberu krvi, ktorý sa bude konať v druhej polovici septembra. Sme radi, že môžeme opäť pripraviť pre širokú verejnosť v poradí už 4. divadelnú kvapku krvi, a to aj napriek tomu, že aktuálne máme len tretí ročník:-) O odber krvi v priestoroch divadla bol zo strany darcov veľký záujem, čo nás inšpirovalo k zorganizovaniu opakovaného odberu na začiatku novej divadelnej sezóny. OBČIANSKÉ ZDRUŽENIE KLUB PRIATEĽOV DJGT sa preto v spolupráci s Divadlom Jozefa Gregora Tajovského rozhodlo zorganizovať JESENNÚ DIVADELNÚ KVAPKU KRVI dňa 26.9.2022 od 8:00, na ktorú vás srdečne pozývame.
Jesenná Divadelná kvapka krvi sa uskutoční opäť v atraktívnych priestoroch, ktoré nie sú pre takéto podujatie bežné, ale o to zaujímavejšie. K príjemnej a uvoľnenej atmosfére odberu prispieva určite netradičné prostredie foyer Divadla Jozefa Gregora Tajovského (Námestie SNP, Zvolen – vstup od Parku Ľ. Štúra) a tiež možnosť osobne sa stretnúť s hercami a ostatnými zamestnancami DJGT v neobvyklom čase a v „civile“. Dúfame, že práve vďaka vám, ktorí ste ochotní darovaním krvi pomáhať chrániť zdravie a životy iných, budeme môcť pokračovať v úspešne začatej tradícií odberu krvi v Divadle J. G. Tajovského vo Zvolene.
Odmenou pre darcov krvi bude už tradične okrem dobrého pocitu aj možnosť získania dvoch vstupeniek za cenu jednej v mesiaci október 2022 na vybrané predstavenie v DJGT.
Ďakujeme, že prispejete k šíreniu informácie o pripravovanom podujatí medzi svojich blízkych, rodinu či kolegov. Tešíme sa na vás. Každý z vás je s radosťou vítaný.

Ďalšie akcie v tomto meste