EKO DAY v KC Cooltajner

21.08.2020, Piatok 15:00

Pozývame vás na Eko day v KC Cooltajner, ktorý sa uskutoční v piatok 21. augusta 2020 od 15:00 do 22:00. Štartujeme cyklojazdou, ktorá začne v Zákvšaove o 15:00 a vydáme sa smerom ku Cooltajneru. Priamo v Cooltajneri potom na vás ... viac

EKO DAY v KC Cooltajner
Pozývame vás na Eko day v KC Cooltajner, ktorý sa uskutoční v piatok 21. augusta 2020 od 15:00 do 22:00. Štartujeme cyklojazdou, ktorá začne v Zákvšaove o 15:00 a vydáme sa smerom ku Cooltajneru. Priamo v Cooltajneri potom na vás čaká hneď niekoľko aktivít, ako napríklad Eko komôrka, ďalej si môžete vyrobiť peňaženku, rozprávať sa budeme aj o kompostovaní s ľuďmi z kompostuj.me. Určite nezabudnite doniesť staré kúsky z vašich šatníkov na veľký pouličný Swap. Pre ženy a dievčatá máme pripravený eko kozmetický kútik, kde si môžu vyrobiť vlastnú prírodnú kozmetiku. Večer si nenechajte újsť módnu prehliadku z Akadémie módy, ktorá bude na tému 4 ročné obdobia obohatenou upcyklačnou kolekciou. Na záver večera sa môžete tešiť na koncert Matúša Bandúra.
Tešíme sa na vás!  Toto podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Prosíme účastníkov podujatia, aby dodržiavali epidemiologické nariadenia – prekryli si dýchacie cesty a dezinfikovali pri vstupe ruky, prípadne ďalšie pokyny usporiadateľov. Vopred ďakujeme za ohľaduplnosť.

Ďalšie akcie v tomto meste