Kryštálové spievajúce misy - Zvukový chrám

od 15.05.2020, Piatok do 18.12.2020, Piatok

Kryštálové misy v sebe spájajú alchýmiu zvuku a kryštálu. Kryštál má mnoho vlastností. Zosiľuje, transformuje, kumuluje a prenáša vibrácie…teda vlnenie. Vo svojej podstate je to ... viac

Kryštálové spievajúce misy - Zvukový chrám

Kryštálové misy v sebe spájajú alchýmiu zvuku a kryštálu. Kryštál má mnoho vlastností. Zosiľuje, transformuje, kumuluje a prenáša vibrácie…teda vlnenie. Vo svojej podstate je to transformátor energie, transformuje nižšie, hustejšie tóny, zvuky, energie na ľahšie, jemnejšie a vyššie.
Keď sú kryštálové misy aktivované zvukom, spustí sa jav nazývaný akustická luminiscencia – svetelná hudba. Vlastnosti týchto zvukových vĺn generujú akustickú bio-fotónovú odpoveď v celom organizme. Jednoducho povedané, zvuk tvorí svetlo a vyžarovanie a nastoľuje telu prirodzenú elektromagnetickú harmóniu a zvyšuje vitalitu, zharmonizuje meridiány a zladí fyzické telo so všetkými aurickými vrstvami. Svetlo je najvyššou inteligenciou ľudského tela vsadené ako najvyšší, najdokonalejší harmonický kód v subatomárnom jadre každej jednej častice…bunky….
Fyzické telo sa skladá z tekutých kryštalických systémov v bunkových membránach, tukových tkanivách, svalovej a nervovej sústave, lymfe a krvi. Každá jedna časť ľudského tela odpovedá na tieto zvukové, svetelné vibrácie.

Žijeme v nekonečnom oceáne vibrácií. Všetko čo existuje na tomto svete, i to čo je očiam neviditeľné, neustále vibruje. Všetko čo vibruje, vydáva určitý zvuk. Žijeme v dynamickom, inteligentnom a harmonickom ZVUKOVOM POLI. Zvuk je vibrácia, vibrácia je vlnenie, vlnenenie má tvar. Každý zvuk nesie vibrácie a presný geometrický tvar…určitý KÓD. Zvuk, ktorý použijeme so zámerom aktivuje energetické vortexy sub-atomárnych častíc…rozhýbe, to čo stagnuje a deje sa „zázrak“…Zvukový KÓD POSUNU A ROZPAMÄTANIA SA rozozvučí celú bytosť…otvoria sa dvere do iných dimenzií a DUŠA môže vstúpiť…

Mojím poslaním je transformovať a aktivovať. Pracujem formou osobnej konzultácie, prostredníctvom ZVUKU a VIBRÁCIÍ. Mojim darom je predanie určitého KÓDU – vibračného HOLOGRAMU, ktorý aktivuje vedomie a svetelný mozog. Tento hologram rozvibruje každú časticu tela, každú bunku, ktorá sa aktivuje a opäť naladí na frekvenciu svojej Božskej podstaty. Obnoví sa tok životnej energie, dôjde k prepísaniu starých blokov, nánosov a programov, ktoré je potrebné pustiť. Telo sa odľahčí, naštartuje sa liečivá transformácia. Otvoria sa záznamy duše.

DUŠA sa začne rozpamätávať…
VeroniKA AKia

Registrácia nutná v úvode našej stránky www.anahata.sk v rezervačnom systéme
CENA: 15,- €
PREVEDIE VÁS: VeroniKA Akia

O MNE:
Napriek tomu že som vyštudovala ekonomický odbor na Technickej Univerzite, vždy som bola vedená k predávaniu liečivých informácií a celostnému liečeniu. Popri práci som vyštudovala Slovenskú akadémiu klasickej homeopatie a v súčasnosti sa venujem štúdiu metódy THETAHEALING, ktorá pracuje s podvedomím a zmenou podvedomých programov a presvedčení, ktoré riadia aký bude náš život. Práca so zvukom a vibráciami bola „volaním duše“ ktoré som vypočula.

Ďalšie akcie v tomto meste