Kuloár Mateja Adámyho Divadlo Malá scéna STU

22.09.2020, Utorok 20:00

Lístky kúpite na https://listky.silnereci.sk/e-11241/kuloar-mateja-adamyho   Večer politickej satiry je u nás dlhodobo vzácnou komoditou. Neúnavný glosátor spoločenského diania Matej Adámy Comedy sa rozhodol túto ... viac

Kuloár Mateja Adámyho Divadlo Malá scéna STU
Lístky kúpite na https://listky.silnereci.sk/e-11241/kuloar-mateja-adamyho   Večer politickej satiry je u nás dlhodobo vzácnou komoditou. Neúnavný glosátor spoločenského diania Matej Adámy Comedy sa rozhodol túto medzeru vyplniť a prichádza s novou show Kuloár, ktorá prinesie reflektovanie aktuálnych udalostí a panelovú diskusiu so zaujímavými hosťami. Hostia na prvom Kuloári budú:
Alojz Hlina je politik a občiansky aktivista. Za poslanca bol prvýkrát zvolený v roku 2012 a v rokoch 2016 až 2020 bol predsedom Kresťanskodemokratického hnutia. Simona Petrík bola v roku 2016 zvolená do parlamentu za stranu Sieť. Odtiaľ však krátko nato vystúpila a v súčasnosti je členkou mimoparlamentného hnutia SPOLU. Venuje sa najmä oblasti podpory rodiny a žien. Samo Trnka je muž mnohých talentov – autor, komik, herec a vedátor. Na pravidelnej báze konferuje svoju stand-up show Pančlajn a v rámci tvorivého tímu Trnka – Hudák píše a účinkuje v rozhlasovom zábavníku Skúška sirén.

Ďalšie akcie v tomto meste