Kurz KVET2 Martin Transformácia strachov a podvedomých programov

od 01.07.2020, Streda 09:00 do 02.08.2020, Nedeľa

01. – 02. 08. 2020 Martin
2-dňový kurz je hlboký transformačný kurz zameraný na transformáciu strachu, hnevu, nepríjemných pocitov, podvedomých programov, liečenie vzťahu s matkou a otcom. Je to pokračovací kurz pre ... viac

Kurz KVET2 Martin Transformácia strachov a podvedomých programov
01. – 02. 08. 2020 Martin
2-dňový kurz je hlboký transformačný kurz zameraný na transformáciu strachu, hnevu, nepríjemných pocitov, podvedomých programov, liečenie vzťahu s matkou a otcom. Je to pokračovací kurz pre absolventov KVET 1. Na kurze KVET 2 sa máte možnosť naučiť: – novú jemnú a pritom veľmi účinnú TECHNIKU, ktorej detailný postup odovzdávam práve na kurze KVET 2 a kurzoch nasledujúcich. Je to účinný a láskavý spôsob ktorý odhalí najhlbšie programy uložené do detskej duše, programy, ktoré si nesieme so sebou počas života. Túto PRÍČINU dokážeme dostať z podvedomia do vedomia a následne ju ROZPUSTIŤ, TRANSFORMOVAŤ. Každý pracuje diskrétne sám so sebou pod mojim vedením. Práca na tomto kurze je diskrétna, nemusíte hovoriť pred ostatnými o svojom probléme. Každý pracuje sám so sebou pod mojim vedením. – nájsť odpovede na otázky typu: PREČO SA MI TOTO DEJE V ŽIVOTE? – vyliečiť vzťah s matkou a otcom (aj keď už nie sú medzi nami). – nájsť a transformovať príčiny problémov ktoré máme s deťmi či partnermi. – ako transformovať svoje strachy, pochybnosti a blokujú naplnenie vašej túžby – ako sa zbaviť pocitu krivdy, ktorá vám neumožňuje odpustiť, hoci by ste rozumovo chceli, ale vám to akosi nejde – vedome prijať, rozpustiť deštrukčné spomienky, strachy, krivdy, ublíženia, urazenia sa, úzkosti, ľútosti, sklamania, nenávisti a emočné bloky, ktoré roky v sebe nosíte uložené hlboko vo vašich bunkových spomienkach a oberajú Vás o množstvo energie – princípy, postupy a praktické cvičenia práce s vlastnými emóciami – každý pracuje sám so sebou – ako pracovať s negatívnymi programami prevzatými od iných (rodičia, veštice, negatívne výroky lekárov) Prihlášky, cena a viac info tu: https://kvantovetvorenie.sk/kurz-kvet-2/ Vaše výsledky po kurzoch: http://kvantovetvorenie.sk/referencie/ cena kurzu: 160 € Po kurze KVET 2 je možnosť vo vzdelávaní pokračovať: KVET 3 Čistenie podvedomia (3 dni)
KVET 4 -Zamiluj sa do života- hlboko liečivý meditačný seminár v prírode (7 dní)
KVET 5 – kurz Psychosomatika a spiritualita I. (5 dní)
KVET 6 – kurz Psychosomatika a spiritualita II. certifikovaný (5 dní) viac info tu: https://kvantovetvorenie.sk/kurzy/ Teším sa na vás!

Ďalšie akcie v tomto meste