Literárne soirée Trenčín 2020

06.10.2020, Utorok 18:00

Milí autori, Literárne soirée je späť v plnej sile!
A veľmi sa tešíme, že sa opäť stretneme už v októbri. Pevne veríme, že sa nám to teda podarí aj osobne  Ak ste natrafili na soirée prvý krá ... viac

Literárne soirée Trenčín 2020
Milí autori, Literárne soirée je späť v plnej sile!
A veľmi sa tešíme, že sa opäť stretneme už v októbri. Pevne veríme, že sa nám to teda podarí aj osobne  Ak ste natrafili na soirée prvý krát – toto je jeho charakteristika – ak nie, pokračujte pod odsekom, máme novinky:
Literárne soirée je umelecká platforma, ktorá ponúka priestor predovšetkým na prezentáciu literárnej tvorby obyvateľov daného mesta, ktorí majú možnosť si text odprezentovať sami alebo požiadať o jeho interpretáciu hercom. Soirée je spleť skvelej literatúry s hereckým vkladom, no i hudobného umenia.
Je to podobný formát ako standup, ale samozrejme lepšie   Máme novú formu prihlasovania prostredníctvom formulára, kde môžete nahrať svoje texty:
(pozorne si však pred tým prečítajte podmienky prihlásenia uvedené pod linkom) DEDLAJN (posledný možný deň) prihlásenia textov do Trenčína je:
!!! 20. SEPTEMBRA 2020 !!! https://forms.gle/R4pATSFzVjEXP4Dr6 – žáner aj téma sú voľné
– maximálny rozsah je 1 strana (rozsah drámy 3 strany)
– maximálny počet prihlásených textov sú 2 prózy a 3 poézie
(každý text vyžaduje osobitý prístup, preto je dané ohraničenie viac-menej orientačné, no potrebné vzhľadom k nášmu cieľu venovať sa každému príspevku naplno)
! – každý súbor pomenujte menom a názvom – príklad: Anička_Mrkvičková_Text_lásky
– ak vás nevyberieme nevešajte hlavu, nepúšťajte si smutné skladby a nehnevajte sa, vedzte, že sa budeme snažiť to urobiť čo najlepšie a najobjektívnejšie ako vieme 
– veľmi sa už tešíme na vaše texty, myšlienky, príbehy a nové skúsenosti  Váš tím LS   – Hlavným partnerom projektu/ podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia
– podujatie z verejných zdrojov podporilo Mesto Trenčín

Ďalšie akcie v tomto meste