Meditačný workshop Energie novej doby, meditácia pre zdravie

06.09.2020, Nedeľa 10:00

Radi by sme Vám prezradili, že sme dohodli spoluprácu so zakladateľkou ZIV ( Združenie pre integrálne vzdelávanie) Ing. Ivetou Slobodníkovou ( www.ivetaslobodnikova.sk) ktorá je úžasná umelkyňa, arteterapeutka, motivačná sp& ... viac

Meditačný workshop Energie novej doby, meditácia pre zdravie
Radi by sme Vám prezradili, že sme dohodli spoluprácu so zakladateľkou ZIV ( Združenie pre integrálne vzdelávanie) Ing. Ivetou Slobodníkovou ( www.ivetaslobodnikova.sk) ktorá je úžasná umelkyňa, arteterapeutka, motivačná spíkerka, manažérka a lektorka ZIV, autorka meditačného systému Modrá planéta. Raz za mesiac budú v Leháre meditácie Modrej planéty s tridsať-minútovou praktickou meditáciou. Dozviete sa ako správne sedieť, dýchať, kedy a ako meditovať a vždy sa naučíte nové techniky a odpočiniete si pri meditácii s jemnou hudbou. Pre začiatočníkov aj pokročilých. V príjemnom prostredí pri voňavom čaji sa môžete naučiť vždy iné meditačné techniky a dozviete sa aký význam majú pre fyzické, psychické a emocionálne zdravie najmä teraz v tomto období a aj aktuálne informácie o vesmíre, ľuďoch a Zemi. Dozvieme sa o tom, ako sa naučiť hlboko relaxovať, uvoľniť myšlienky a koncentrovať duševnú energiu na želanú realitu.
Tentokrát o snoch,snovej realite,o významoch archetypálnych snových symbolov aj čo je to lucidné snenie. Meditačný workshop Energie novej doby , najnovšie informácie o vývoji ľudstva, meditácia pre zdravie. Vstupné 15 eur.
je potrebné sa vopred prihlásiť na tel.č. 0902379487 alebo mail: slavomira.selnekovicova@gmail.com

Ďalšie akcie v tomto meste