Ochutnaj seba

24.11.2022, Štvrtok 18:00

Hľadáš svoje miesto v živote?
Cítiš, že potrebuješ niečo zmeniť, teóriu poznáš ale stereotip Ťa hodí späť? Navonok vyzerá všetko fajn, ale vo vnútri prevažuje prázdnota a nespokojnosť?
... viac

Ochutnaj seba
Hľadáš svoje miesto v živote?
Cítiš, že potrebuješ niečo zmeniť, teóriu poznáš ale stereotip Ťa hodí späť? Navonok vyzerá všetko fajn, ale vo vnútri prevažuje prázdnota a nespokojnosť?
Niečo Ti chýba, hľadáš… ani nevieš presne čo? Pokiaľ aspoň jedna otázka s Tebou rezonuje čítaj ďalej. Prednáška na tému „Ochutnaj seba“ je zážitková a inšpiratívna.
Cieľom tejto prednášky je jednoducho a hravo zdieľať skúsenosti s Vami, moji milí, o tom ako porozumieť sebe a milovať život so všetkým čo prináša. Súčasťou prednášky bude lekcia Chi kung-u a vedená meditácia Dych života. Lektorka Bea Liptáková Ťa prevedie inšpiratívnymi príbehmi, vďaka ktorým získaš nástroje k tomu, ako pracovať so zmenou perspektívy tak aby sa prebudila spokojnosť v Tebe. Nástroje na získanie týchto darov vedomia Bea objavila v tichu a samote v meditácii. Vtedy porozumela čo znamená byť nikto a všetko, byť všade a nikde, precítila dokonalosť spojenia s energiou, ktorá je všade…a zázraky sa začali diať. Nenecháva si to pre seba. Odovzdáva skúsenosti, ale aj cenné informácie ďalej Vám, pretože úžasné spätné väzby od Vás napĺňajú jej život šťastím. Energia ktorú Bea v sebe nesie je prenosná a nákazlivá. Neváhaj a pridaj sa na prednášku vo štvrtok 20.10.2022 od 18:00 do 20:30.   Prednáškou Ťa bude sprevádzať Beáta Liptáková MBA, mama, milovníčka života a bádateľka o veciach medzi nebom a zemou, psychologička manažmentu, držitleľka certifikátu The Science Of Well-Being z Yale Univerzity, lektorka starodávneho meditačného cvičenia Chi Kung , sprievodkyňa životnými zmenami, inšpirátorka a prednášateľka na témy sebapoznanie, rodičovstvo a pracovná pohoda. Cena 15€ / osoba
Treba sa prihlásiť telefonicky na kontakt 0905 393 872, alebo mailom: bealiptakova@gmail.com
Lístky sa dajú zakúpiť cez KIC Trenčín. Teším sa na spoločné zážitkové stretnutie. Beáta Liptáková 

Ďalšie akcie v tomto meste