Online YIN JOGA Poprad

13.04.2020, Pondelok 18:00

Potrebuješ spomaliť, zbaviť sa stresu, či napätia?
viac

Online YIN JOGA Poprad

Potrebuješ spomaliť, zbaviť sa stresu, či napätia?
Rezervuj si svoje miesto a príď skúsiť Yin jogu!

Neoľutuješ! Yin joga je statické cvičenie, ktorým uvoľňujeme napätia v tele, zabezpečujeme pružnosť tela, pružnosť fascií (spojivových tkanív) a zdravie vnútorných orgánov.

V Yin joge sa do jednotlivých pozícii dostávame pomaly a vždy vedome. Znamená to, že pozorujeme svoje telo a jeho možnosti a vo svojej maximálnej pozícii využívame rôzne pomôcky na “podloženie sa”. Pomôcky nám pomáhajú zotrvať v pozícii dlhšie a uvoľniť tak intenzívnejšie spojivové tkanivá, t.j. fascie. Ide o jednu z najobľúbenejších lekcií v DeepEn – centre zdravého dýchania a vnútornej rovnováhy.

Yin joga je vhodná aj pre úplných začiatočníkov a všetky vekové kategórie. Veľmi odporúčané pre športovcov, pre zvýšenie výkonnosti! Cvičíme v malých skupinách, individuálny prístup zaručený! Lekcia trvá 90 min.

Cena lekcie 8 € / osobu. Každý pondelok a štvrtok o 18:00 prostredníctvom ZOOM aplikácie, ktorá nám zabezpečí dodržať kvalitu lekcií a individuálny prístup.

Svoje miesto si môžeš rezervovať tu https://deepen.rezervace.online/sk/#/place/online-11295

Viac info o našich online aktivitách a ako sa rezervovať, či stiahnuť ZOOM aplikáciu nájdeš tu https://zdravedychanie.sk/online-okienko

Ďalšie akcie v tomto meste