Prvá pomoc - zastavenie masívneho krvácania… Malá 17, 811 02 Bratislava, Slovenská Republika

23.09.2022, Piatok 15.00

„Keď ide o sekundy, pomoc príde do niekoľkých minút.“
Zranenia sú bežnou súčasťou života a nikto nevie, kedy sa môže ocitnúť v situácií, v ktorej bude musieť pomôcť sebe alebo inej osobe. V mnohých ... viac

Prvá pomoc - zastavenie masívneho krvácania… Malá 17, 811 02 Bratislava, Slovenská Republika
„Keď ide o sekundy, pomoc príde do niekoľkých minút.“
Zranenia sú bežnou súčasťou života a nikto nevie, kedy sa môže ocitnúť v situácií, v ktorej bude musieť pomôcť sebe alebo inej osobe. V mnohých prípadoch stačí zavolať na linku 112 a počkať so zraneným na príjazd RZP. Niektoré zranenia však môžu byť také akútne, že ich ošetrenie neznesie odklad.
Masívne krvácanie je stav natoľko vážny, že akékoľvek čakanie na pomoc by mohlo spôsobiť smrť poraneného a preto je nutné konať uvážene a okamžite.
Cieľom certifikovaného kurzu STOP THE BLEED je získanie teoretických a praktických schopností potrebných pri zastavení masívneho krvácania a poskytnutí prvej pomoci zranenej osobe.
Tento kurz sa v rámci projektu Buď pripravený koná s podporou Ministerstva Obrany Slovenskej Republiky a je vedený inštruktormi Akadémie Urgentnej Medicíny. Maximálny počet účastníkov je obmedzený na 8 osôb Účastnícky poplatok: 10€ Svoje prihlášky na jednotlivé termíny spolu s jednoduchým predstavením svojej osoby nám prosím zasielajte prostredníctvom súkromnej správy.

Ďalšie akcie v tomto meste