Šansónový večer Evy Pavlíkovej Pocta Jozefovi Bednárikovi

15.08.2024, Štvrtok 19:00

Známa slovenská herečka a speváčka Eva Pavlíková Vám predstaví krásu šansónových koncertov za sprievodu svojej kapely. Na koncerte zaznejú známe šansóny od domácich a svetových ... viac

Šansónový večer Evy Pavlíkovej Pocta Jozefovi Bednárikovi

Známa slovenská herečka a speváčka Eva Pavlíková Vám predstaví krásu šansónových koncertov za sprievodu svojej kapely. Na koncerte zaznejú známe šansóny od domácich a svetových autorov, ale aj muzikálové melódie.

Toto hudobno-dramatické umenie Eva Pavlíková obohacuje o hereckú výpoveď a skúsenosť ženy, umelca s neopakovateľným autentickým prednesom a napĺňa nielen svoj umelecký odkaz, ale aj odkaz režiséra Jozefa Bednárika, s ktorým v minulosti spolupracovala na mnohých muzikálových a divadelných predstaveniach.

Piesne ako sú Čerešne, Žiť za to stálo, List mame, Utešovanka, Bol si milý a iné si tak nájdu svojho poslucháča a naplnia srdcia nehou, pokorou a láskou.

VSTUPENKY

Vstupenky na podujatia je možné zakúpiť online prostredníctvom siete ticketportal.sk, v Infocentre Turisticko-informačnej kancelárií v hoteli Slovakia, alebo priamo na mieste pred každým predstavením v Kursalone Trenčianske Teplice. Na všetky podujatia je možné zakúpiť vstupenky na voľné sedenie, do VIP boxov si zakúpite vstupenky iba cez ticketportal.sk.

Ďalšie akcie v tomto meste