SANTOSHA DAY Komunitný deň s jogou a programom Zelená Ruža

04.12.2022, Nedeľa 10:00

Milí, s obrovskou radosťou Vás pozývam na posledný komunitný deň v tomto roku a to už v nedeľu 4. decembra 2022! Vytvoríme si priestor len pre seba, zdieľať našu jogovú cestu, porozprávať sa, obohatiť sa navzájom, zasmiať ... viac

SANTOSHA DAY Komunitný deň s jogou a programom Zelená Ruža
Milí, s obrovskou radosťou Vás pozývam na posledný komunitný deň v tomto roku a to už v nedeľu 4. decembra 2022! Vytvoríme si priestor len pre seba, zdieľať našu jogovú cestu, porozprávať sa, obohatiť sa navzájom, zasmiať sa pri dobrom čaji a výživnom obede v krásnom prostredí Farmy Zelená ruža. Nevynecháme ani dobrú kávu a domáce koláčiky! Zaujíma Vás, čo bude na programe tentokrát? *Hatha jogová & pranajamovová prax pod mojim vedením s výživnou dlhou shavásanou za zvuku vibrácii himalájskych liečivých misiek. *Súčasťou programu bude aj Workshop – Starostlivosť o telo a pleť počas zimy s Majkou Kajzar Brnákovovou, ktorá nám predstaví niečo zo svojej práce a výroby prírodnej kozmetiky. Povieme si niečo o koreninách, ktoré nás na zimu zahrejú a dodajú energiu a povenujeme sa aj správnemu čisteniu pleti v 4 krokoch, tak ako by sme to mali robiť každý deň. *Druhou časťou programu nás prevedie Ing. Miška Keratová a nazvali sme ju TERAPIA VITÍM, kedy si pod jej vedením uvijeme krásne vianočné vence, pri ktorých budeme môcť vyjadriť svoju vnútornú kreativitu a zároveň si vyrobíme krásnu dekoráciu pre náš domov z prírodných materiálov.. Máme sa na čo tešiť! Budem nesmierne vďačná ak aj ty budeš súčasťou tohto komunitného dňa, kde pocítime silu spoločnej praxe a podpory jeden pre druhého. REZERVÁCIA MIESTA:
Cez správu alebo telefonicky 0904 859 181 nevratnou platbou vopred na účet
najneskôr do 25.11.2022 DÁTUM: 4. decembra 2022
ČAS: 10:00 – 17:00 hod
MIESTO: Farma Zelená ruža, Kľačno
CENA: 35 EUR
CENA OBSAHUJE:
*120 minút jogovej a pranayamovej praxe pod vedením Magdalény Škrteľovej
*90 min Workshop s Majkou – prírodná kozmetika
*90 min. Workshop – Terapia vitím s Miškou
obed
kávička & koláčik Súčasťou komunitného dňa bude aj stánok s ručne vyrábanými makramé výrobkami od @macramebymags, ktoré si bude možné zakúpiť. Už teraz sa teším na každého jedného z Vás! Majte všetci krásne dni! 

Ďalšie akcie v tomto meste