Si Tu? Basta Fidli

26.09.2020, Sobota 10:00

Po osobnej skúsenosti s touto úžasnou krásnou energickou ženou, ktorá má kopec roboty , sa nám podarilo konečne nájsť nejaký spoločný termín a príde aj ku nám do Basta Fidli. Martinčanky, máte sa na čo tešiť, po jednej skúsenosti s touto lektorkou sa Vá ... viac

Si Tu? Basta Fidli
Po osobnej skúsenosti s touto úžasnou krásnou energickou ženou, ktorá má kopec roboty , sa nám podarilo konečne nájsť nejaký spoločný termín a príde aj ku nám do Basta Fidli. Martinčanky, máte sa na čo tešiť, po jednej skúsenosti s touto lektorkou sa Vám zmení v živote mnoho vecí a začnete vnímať seba aj okolie „intenzívnejšie“. Pochopíte veci, ktoré ste doteraz nechápali alebo ste si ich vykladali nesprávne. Vieme, že nie je nad osobné individuálne stretnutia, ale Janka nenafúkne svoj deň, tak sme dali dokopy koncept, ktorý by mal vyhovovať všetkým. Tu je jej príbeh a workshop „SI TU?“, ktorý si pre Vás pripravila:   Pred 10timi rokmi mi kamarátky odporúčali napísať článok do ženského časopisu s názvom „Najneuveriteľnejšie príhody s chlapmi a stále single“.
V jednom momente som sa pevne rozhodla pre zmenu. Začala som meniť svoj postoj k sebe, životu a učím sa konečne vidieť to, čo mi jednotlivé chvíle prinášajú a čo sa z nich mám naučiť.
Už 8 rokov sa cítim šťastná, milovaná, milujúca, vypočutá, pochopená a prijatá. Objavila som poslanie byť terapeutkou, mediátorkou, podporou, tvoriť a pomáhať tvoriť vzťahy okolo seba. Mám toho najlepšieho muža pre mňa a 3 skvelé deti. Žijeme spolu dni, z ktorých mi každý veľa ponúka.
Môj workshop je pre Teba, ak:
-nenachádzaš naplnenie v tom, čo práve žiješ, či už si single, zadaná, alebo matka…
-chceš zvýšiť kvalitu vzťahu k sebe samej a vzťahov, ktoré tvoríš vo svojom okolí
-objaviť pocit a rozhodnúť sa, čo s ním
-sa chceš naučiť základné princípy komunikácie – podpornej, chápajúcej, prijímajúcej a vytvárajúcej priestor pre rozprávajúceho aj poslucháča
-zaradiť sa v rebríčku na ten“ správny“ stupienok pre teba Prešla som si tým, čo ľuďom posúvam ďalej. Verím, že sa stretneme. Jana Kde kedy čo ako:
V Basta Fidli
26. septembra (sobota)
10:00-15:00
Cena: 40€
Kontakt, info a prihlášky: info@basta-fidli.sk
0948081717

Ďalšie akcie v tomto meste