STREETPART Mesto Považská Bystrica

05.09.2020, Sobota 11:00

Ukážme, že sme tu a že sme #zastreetpark ! REGISTRÁCIE NA SÚŤAŽ NIŽŠIE V POPISE Bojujeme ďalej! I napriek nepriazni osudu sa Street pART stáva skutočnosťou! V sobotu 5.9.2020 Vás radi privítame za mestským úradom v Pova ... viac

STREETPART Mesto Považská Bystrica
Ukážme, že sme tu a že sme #zastreetpark ! REGISTRÁCIE NA SÚŤAŽ NIŽŠIE V POPISE Bojujeme ďalej! I napriek nepriazni osudu sa Street pART stáva skutočnosťou! V sobotu 5.9.2020 Vás radi privítame za mestským úradom v Považskej Bystrici. Tešiť sa môžete na: – vystúpenia (tanečné, beatbox)
– workshopy (tanečný, fashion a umelecký)
– graffiti jam a graffiti performance show
– skate / bike / scoot contest a session
– streetball contest a session
– zaujímavé ceny
– streetfashion
– parkour
– chutné jedlo, skvelú atmosféru a najmä celodennú zábavu. REGISTRUJ SA NA SÚŤAŽE TU: – JAZDENIE (skate/ scoot/ bike) : https://docs.google.com/forms/d/1JsbvTrF-VnX1OIT1Akcoy6QlJ8eBAxWQMuFcKx17bG4/edit?fbclid=IwAR2fYapkwzS1_BxHVnYm2MmRlCtAYJt_otDiE1p1aGJMJ8fOPxl1KU2CFOM – STREETBALL: https://docs.google.com/forms/d/1KYB-3rB-snzgMwwjYmzokrXPskr1M3nFb1hImfdsY-I/edit?fbclid=IwAR381dz556xVP9TRTZV2LBa-Hv0p6ULXATiq2n6_A3aNGqIreAc5niStRdM Príďte sa presvedčiť, že street kultúra v našom meste žije, má svoje miesto a opodstatnenie. Svojou účasťou sa môžete podieľať na zvýšení povedomia o problematike nedostatku priestoru pre rozvoj mladých talentov nášho mesta. Sleduj nás, všetky informácie postupne zverejňujeme priamo v udalosti alebo na instagrame Street Parku: https://instagram.com/street_park_pb?igshid=1vrnycnq9js2g Akciu StreetpART organizuje Iniciatíva za Streetpark. Hlavným partnerom podujatia je Fond na podporu umenia, ktorý Street pART podporil z verejných zdrojov, a OZ Cooltajner. Ďalšími partnermi sú: The Streets, Elite Barber, Artikel streetwear, Lepra Delirio .

Ďalšie akcie v tomto meste