Už ti nikdy nenaletím Divadelná komédia

22.08.2024, Štvrtok 19:00

Keď sa objaví váš manžel, ktorého ste nevideli vyše 10 rokov, pri dverách vášho bytu, nečakajte žiadnu nudu. Najmä ak ste si už na neprítomnosť večného seladóna zvykli a vo Vašom byte má už ... viac

Už ti nikdy nenaletím  Divadelná komédia

Keď sa objaví váš manžel, ktorého ste nevideli vyše 10 rokov, pri dverách vášho bytu, nečakajte žiadnu nudu. Najmä ak ste si už na neprítomnosť večného seladóna zvykli a vo Vašom byte má už svoje papučky a župan nový muž. Uhladený, suchopárny politik Viktor.

No bývalý manžel Kristíny je späť a prosí ju o návrat po desiatich rokoch.  Ak si myslíte, že všetko tu je predvídateľné, príďte sa presvedčiť, že sa môžete aj mýliť. …že život je plný prekvapení ukáže aj táto skvelá komédia španielskeho autora.

Hrajú : Maroš Kramár, Marko Igonda, Henrieta Mičkovicová / v alternácii Lenka Barilíková Spišáková

Réžia : Michal Spišák

Autor : Santiago Moncada

Preklad : Roman Brat

Divadlo MÚZA TEATRO

Napätie, zábava či nepredvídateľné situácie. To všetko na vás čaká v divadelnej komédií Už ti nikdy nenaletím v Kursalone, ktorá vám zaručene zdvihne kútiky úst.

VSTUPENKY

Vstupenky na podujatia je možné zakúpiť online prostredníctvom siete ticketportal.sk, v Infocentre Turisticko-informačnej kancelárií v hoteli Slovakia, alebo priamo na mieste pred každým predstavením v Kursalone Trenčianske Teplice. Na všetky podujatia je možné zakúpiť vstupenky na voľné sedenie, do VIP boxov si zakúpite vstupenky iba cez ticketportal.sk.

Ďalšie akcie v tomto meste