Veľtrh slovenského zdravotníctva

09.10.2020, Piatok 09:00

POZÝVAME VŠETKÝCH ŠTUDENTOV ZDRAVOTNÍCKYCH ODBOROV na prvý VEĽTRH SLOVENSKÉHO ZDRAVOTNÍCTVA v Aule Magne v Martine.   Študenti medicíny, ošetrovateľstva a ďalších zdravotníckych odborov často ... viac

Veľtrh slovenského zdravotníctva
POZÝVAME VŠETKÝCH ŠTUDENTOV ZDRAVOTNÍCKYCH ODBOROV na prvý VEĽTRH SLOVENSKÉHO ZDRAVOTNÍCTVA v Aule Magne v Martine.   Študenti medicíny, ošetrovateľstva a ďalších zdravotníckych odborov často nemajú predstavu za akých podmienok sa môžu na slovenskom alebo zahraničnom pracovnom trhu uplatniť. Vzniká preto Veľtrh slovenského zdravotníctva s cieľom ukázať študentom a absolventom, že sa na Slovensku oplatí ostať pracovať.
Veríme, že Veľtrh pomôže zodpovedať účastníkom otázky ohľadom možností profesionálneho rastu, veľkosti úväzku, lokalite či sociálnych výhodách. Okrem samotnej prezentácie zástupcov vyše 40 nemocníc vo forme stánkov a prezentácii v aule sme vytvorili tiež priestor na diskusiu. Chceme vytvoriť konštruktívnu debatu s medikmi, ktorú bude viesť známa moderátorka Veronika Cifrová Ostrihoňová. Diskutujúci budú zástupcovia nemocníc, Ministerstva zdravotníctva, dekanka JLF UK s ďalšími zástupcami zamestnávateľov. Veľtrh je organizovaný v rámci festivalu medikov – ŽI A NECHAJ ŽIŤ. Okrem Veľtrhu sa možete tešiť na:
– charitatívne koncerty na amfiteátri
– Streetfood museum pred SNM
– 5. Martinský beh medikov
– SitDown s Veronikou Celý výťažok z festivalu poputuje na detskú časť Psychiatrickej kliniky v Univerzitnej nemocnici Martin. TEŠÍME SA NA VÁS. Viac info v tejto skupine.

Ďalšie akcie v tomto meste