Workshop - Zvukoterapia s tibetskými miskami

14.03.2020, Sobota 10:00

Srdečne Vás pozývame na workshop venovaný tibetským spievajúci miskám, ako správne pracovať s tibetskými miskami, ako si čistiť čakry s miskami a mnoho iného.
viac

Workshop - Zvukoterapia s tibetskými miskami

Srdečne Vás pozývame na workshop venovaný tibetským spievajúci miskám, ako správne pracovať s tibetskými miskami, ako si čistiť čakry s miskami a mnoho iného.

Workshop bude rozdelený na dve časti.


V prvej časti sa budeme venovať tibetským miskám a tomu ako misky napomáhajú pri disharmónii, alebo pri zablokovaných čakrách, ako dokážu zbaviť človeka chronických bolestí, migrény, nespavosti a pod. Vyskúšate si prácu s miskami, samomasáž na tele a rôzne iné techniky. Ak máte vlastnú misku, prineste si ju. Ak vlastnú misku nemáte, na workshope si budete môcť kúpiť ručne tepanú misku priamo z Nepálu.


Druhá časť workshopu bude venovaná samotnej zvukoterapii/sound healingu so spievajúcimi miskami. Spievajúce misky sú jedinečné tým, že každá miska má vlastnú vibráciu a frekvenciu, ktoré prislúchajú k jednotlivým čakrám. Všetko sa to deje na úrovni alpha a theta hladiny, ktoré majú pre telo a myseľ priam až zázračné účinky.

Workshop je určený pre každého bez rozdielu veku či zdravotného stavu. Ak má niekto v tele „tromb“ – krvná zrazenina, alebo trpí trombózou, prosím o konzultáciu so mnou pred workshopom. V deň workshopu pite dostatočné množstvo tekutín.


KEDY: SOBOTA 14.03. 2020

ČAS: 10:00 – 12:00

CENA: 15 €

KDE: Creative YOGA studio, M. Rázusa 16, Michalovce

REZERVÁCIA : správou na fb stránke Creative YOGA studio, alebo sms na tel. 0907931196
!Nestačí ZAKLIKNUŤ zúčastním sa, musite mi napísať!

PRINESTE SI: pohodlné oblečenie, teplé ponožky, teplú deku na zakrytie (deky sú aj v štúdiu, kebyže preferujete vlastnú:), vankúšik pod hlavu, fľašu s vodou.

Workshopom nás bude sprevádzať Marián Blažkovič. Majo sa venuje Aštanga jóge a Hatha jóge už 9 rokov. Cez jógu, zvukoterapiu a ayurvedu pomáha ľuďom liečiť a harmonizovať telo, dušu aj myseľ.

Tešíme sa na vás! 🙂

Ďalšie akcie v tomto meste