Zuzana Smatanová 20 rokov na scéne

28.07.2024, Nedeľa 19:00

Čo má prísť, príde, Pár dní, Tam kde sa neumiera, V dobrom aj v zlom či Miesta.  Aj tieto obľúbené piesne patria do  repertoáru známej speváčky Zuzany Smatanovej. Držiteľka niekoľkých zlatých sl& ... viac

Zuzana Smatanová  20 rokov na scéne

Čo má prísť, príde, Pár dní, Tam kde sa neumiera, V dobrom aj v zlom či Miesta.  Aj tieto obľúbené piesne patria do  repertoáru známej speváčky Zuzany Smatanovej. Držiteľka niekoľkých zlatých slávikov  je na scéne už  20 rokov a jej koncert v Kursalone by ste si nemali nechať ujsť.

Je autorkou všetkých svojich textov a hudby a má na svojom konte aj viacero titulných skladieb v televíznych a filmových spoluprácach. Pýšiť sa tiež môže niekoľkými oceneniami Zlatý slávik  a tiež vyhrala cenu Hit roka so svojou piesňou Nech sa deje, čo sa má.

Hudba Zuzanu nadchla už od mala. Počas strednej školy bola štyri roky členkou dievčenského speváckeho zboru Cantus Cantilena, s ktorými koncertovali po celej Európe. Počas svojho štúdia sa učila hrať na klavír, flautu a gitaru. Ako dvanásťročná napísala svoj prvý text a ako pätnásťročná sa začala venovať skladaniu pesničiek naplno.

Táto dlhá cesta doviedla Zuzanu k tomu, že za doterajšiu hudobnú kariéru natočila sedem štúdiových albumov, CD, dve výberovky najväčších hitov a úspešných spoluprác.

VSTUPENKY

Vstupenky na podujatia je možné zakúpiť online prostredníctvom siete ticketportal.sk, v Infocentre Turisticko-informačnej kancelárií v hoteli Slovakia, alebo priamo na mieste pred každým predstavením v Kursalone Trenčianske Teplice. Na všetky podujatia je možné zakúpiť vstupenky na voľné sedenie, do VIP boxov si zakúpite vstupenky iba cez ticketportal.sk.

Ďalšie akcie v tomto meste