3D EXPO Bratislava 2023

od 20.10.2023, Piatok 13:00 do 21.10.2023, Sobota

Už tento piatok poobede a celú sobotu sa uskutoční v priestoroch Vodárenského múzea štvrtý ročník predajnej výstavy 3D EXPO Bratislava.

:: 20. – 21.októbra 2023 ::Prečo by ste sa mali pr ... viac

3D EXPO Bratislava 2023

Už tento piatok poobede a celú sobotu sa uskutoční v priestoroch Vodárenského múzea štvrtý ročník predajnej výstavy 3D EXPO Bratislava.

:: 20. – 21.októbra 2023 ::Prečo by ste sa mali prísť pozrieť? – uvidíte naživo trendové 3D tlačiarne o ktorých sa najviac hovorí (Bambu AMS, Prusa XL 5h) – výhodne si nakúpite filamenty a príslušenstvo a možno aj 3d tlačiarne, 3d perá – prednášok bude menej ale o to „výživnejšie“ – napríklad novinky v Prusa Sliceri, ukážky modelovania v rôznych programoch – deti sa zahrajú s tlačenými hlavolamami, spirografmi, 3D perami alebo si skúsia namodelovať a vytlačiť prívesok – ukážky prác žiakov niekoľkých stredných a vysokých škôl – recyklátory PET fliaš, robotické manipulátory – v tombole sa žrebuje o ceny venované vystavovateľmi tričká, filamenty, 3D perá, príslušenstvo k 3D tlačiarňam – vyhrať môžete aj keď prinesiete vytlačené vlastné modely do súťaže modelov najneskôr na začiatku podujatiaPodujatie je vhodné aj pre tých, ktorí ešte len uvažujú o tom, či si kúpia 3D tlačiareň ale aj pre profesionálov, ktorí už tlačia vo veľkom aj malom.Cena vstupného:7 eur – plné vstupné4 eurá – zľavnený vstup – študentizdarma – deti do 15r. a dôchodcovia: možno platiť kartou alebo v hotovosti,: náramok-vstupenka platí pre oba dni podujatia, prednášky sú každý deň iné aj pár vystavovateľov sa zamení

Ďalšie akcie v tomto meste