Beach Party 2023 JAZZ Košice - Club :: Café :: Restaurant

26.08.2023, Sobota 21:00

 Pripravte sa na udalosť roka, ktorú nemôžete premeškať!  V Jazz Clube vás čaká nezabudnuteľná Beach Party, ktorá sa uskutoční 26. augusta. Toto bude party, o ktorej sa budete baviť ešte dlho! Čakajú na Vás ... viac

Beach Party 2023 JAZZ Košice - Club :: Café :: Restaurant
 Pripravte sa na udalosť roka, ktorú nemôžete premeškať!  V Jazz Clube vás čaká nezabudnuteľná Beach Party, ktorá sa uskutoční 26. augusta. Toto bude party, o ktorej sa budete baviť ešte dlho! Čakajú na Vás štyri tanečné parkety, každý s unikátnym štýlom hudby, aby sme uspokojili každého tanečného nadšenca. Celkovo nás bude baviť až 11 skvelých DJ-ov, ktorí vám prinášajú mixy, ktoré vás dostanú do tanečnej nálady. Ale to nie je všetko! Prekvapíme vás plážovým pieskom, ktorý vytvorí atmosféru pravej letnej pláže, a špeciálnu výzdobu, ktorá vás zavedie do príjemnej letnej pohody.
Naši barmani vám pripravia špeciálne drinky, ktoré vás osviežia a dostanú vás do letnej nálady.
Navyše, môžete sa tešiť na Extra Summer Bar so skvelým výberom nápojov. Zvukový zážitok bude na úrovni, s krásnym zvukom a špeciálnymi efektmi, ktoré vám dodajú pocit, že sa nachádzate na plážovej párty pod otvoreným nebom. Tanec bude dominovať na každom parkete, pričom hudba rôznych žánrov zabezpečí, že si každý príde na svoje. Nenechajte si ujsť túto nezabudnuteľnú Beach Party v Jazz Clube!
Označte si 26. augusta vo svojom kalendári a pridajte sa k nám na jedinečný večer plný zábavy, tanca a letných vybrácií. Line up upresníme v najbližšie dni… Tešíme sa na vás! 

Ďalšie akcie v tomto meste