Bobule Wine Fest 2023 Katova Bašta

01.09.2023, Piatok 13:00

Bobule Wine Fest – 0-tý ročník jedinečného vinného festivalu v Košiciach, ktorý sa uskutoční v dňoch 1-2.9.2023. Pre návštevníkov sme si pripravili bohatú ponuku vín od slovenských vinárov ako ... viac

Bobule Wine Fest 2023 Katova Bašta
Bobule Wine Fest – 0-tý ročník jedinečného vinného festivalu v Košiciach, ktorý sa uskutoční v dňoch 1-2.9.2023. Pre návštevníkov sme si pripravili bohatú ponuku vín od slovenských vinárov ako:
Pivnica Orechová, OZ Tokajské pivnice, Chateau Grand Bari, Frtus Winery, Rodinné vinárstvo Velkeer, Martin Pomfy, Pivnica Čebovce, Chateau Rubáň, Karpatská Perla, Repa Winery, Víno Nichta, Zlatý Roh, Víno Verita, Lingo Winery – Lingó Pince. Pre návštevníkov bude taktiež pripravená Gurmán zóna kde sa o gastronomický zážitok postarajú špičkoví kuchári z Rosto Steak Hause Košice a Villa Sandy City Park Resort. Nebude chýbať ani Chill zóna kde si okrem výborného vína budete môcť vychutnať perfektnú kávu v kaviarni Hausbrand café alebo Vás očaria miešane drinky a limonády z baru Cheers a Views Shisha baru. Počas oboch dní konania festivalu je pripravený bohatý sprievodný program ako Live Grill show, Live talk show „S vinármi nie len o víne“, večerné kino a hudobný program o ktorý sa postarajú Košickí Dji. Začíname 1.9.2023 o 13:00 hod.
Vstupenky budú dostupné na mieste počas oboch dní konania festivalu.
V cene vstupenky dostane každý návštevník pamätný degustačný pohár na víno. Vstupné:
1-dňová vstupenka 9€
2-dňová vstupenka 15€

Ďalšie akcie v tomto meste