Čarokvíz: Všetko najlepšie Hermiona! Quest

19.09.2020, Sobota 18:00

Po dlhom a náročnom rokovaní so všetkými možnými i nemožnými oddeleniami Ministerstva Mágie, Questom a organizátorkami Kvízov pre čarodejnice, čarodejníkov a muklov, sme sa dohodli, že pre vás pripravíme ďal& ... viac

Čarokvíz: Všetko najlepšie Hermiona! Quest
Po dlhom a náročnom rokovaní so všetkými možnými i nemožnými oddeleniami Ministerstva Mágie, Questom a organizátorkami Kvízov pre čarodejnice, čarodejníkov a muklov, sme sa dohodli, že pre vás pripravíme ďalší čarovný večer plný magických otázok.
Týmto kvízom vzdáme poctu v súčasnosti najdôležitejšej čarodejnici. Samozrejme, že to nie je nikto iný, ako manželka kráľa (lebo Weasley je stále náš kráľ) Ronalda Weasleyho, najlepšia priateľka Chlapca, ktorý prežil, zakladateľka organizácie S.O.P.L.O.Š. a v neposlednom rade Ministerka Mágie Hermiona Jeane Grangerová.
Hermiona práve v deň nášho kvízu 19.9. oslávi svoje 41. narodeniny. Tento Kvízový narodeninový párty večer oslávime presne tak, ako by si to Hermiona priala a to preukázaním vašich vedomostí. Registrácia bude možná priamo na mieste 30 minút pred začatím kvízu. Dvere sú otvorené všetkým čarodejniciam, čarodejníkom, muklom, šmuklom a aj domácim škriatkom, v skupinách po maximálne 4 osoby a po uhradení registračného poplatku vo výške 15 siklov a 5 knutov, čo činí v muklovskom svete 5€ na osobu.
Otázky v kvíze majú preveriť vaše vedomosti, bystrosť a
dôvtip zo siedmich kníh a ôsmich filmov o Harrym Potterovi. Chceme vás ubezpečiť, že každý škriatok (pomocník), ktorý sa počas kvízu objaví, je slobodný, pretože sme čestné členky organizácie S.O.P.L.O.Š. a nepodporujeme zotročovanie škriatkov. Accio zábava
Váš team
Kvízov pre čarodejnice, čarodejníkov a muklov (KČČM)

Ďalšie akcie v tomto meste