DECADANCE presents: HARDGROOVE SPECIAL w/ DJ TRACKSUIT (sco)

od 06.04.2024, Sobota 22:00 do 27.03.2024, Streda

sk

Klubová noc DECADANCE sa bude niesť 6.4. v duchu hardgroovu a energetických techno sub-žánrov.

 

DECADANCE prinesie 6.4.2024 do bratislavského klubu Wax2 žhavý hardgroove sound, ktorý si momentálne z& ... viac

DECADANCE presents: HARDGROOVE SPECIAL w/ DJ TRACKSUIT (sco)

sk

Klubová noc DECADANCE sa bude niesť 6.4. v duchu hardgroovu a energetických techno sub-žánrov.

 

DECADANCE prinesie 6.4.2024 do bratislavského klubu Wax2 žhavý hardgroove sound, ktorý si momentálne získava čoraz väčšiu obľubu medzi poslucháčmi. Headlinerom večera je škótsky producent a DJ Tracksůit, ktorého aktuálnym sídlom je Glasgow. Jeho tracky odzneli na veľkých európskych festivaloch a boli hrané Djmi ako Daria Kolosova, Ollie Lishman, Felicie, Gina Demarchi a mnoho ďalších. 

 

Jeho hudobná inšpirácia pramení z vášne pre tanečnú klubovú scénu, ktorú si vypestoval počas mnohých rokov účasti a nasávania atmosféry na rejvoch, čoho energiu následne prenáša do svojej produkcie a na parket.

 

Inšpirovaný érou 90. a 2000. rokov, jeho tvorba sa opiera o klasické prvky starej školy, ktoré spája so súčasnými urbanistickými a tribal atmosférami, obohatené o jemné vplyvy zo žánrov ako oldschool jungle a hip-hop. Jeho tracky boli vydané na labeloch ako Transition, TNT, LOVED!, Deadline Rec, Nektar Records, SPACE RECORDS a iné.

 

Aktuálne je o Tracksůita na scéne pre jeho jedinečný štýl čoraz väčší záujem a my sa tešíme, že ho šiesteho apríla privítame práve u nás! Lineup bude doplnený domácimi menami, tentokrát v zoskupení Murkezzi, Erberon, Dávid Sluka a DJ Hotspot. Očakávajte energické techno žánre ako hardgroove, oldschool, eurotrance.

eng

The club night DECADANCE will be held on April 6th in the spirit of hardgroove and energetic techno genres.

 

DECADANCE club night will bring on April 6th, 2024, to the Wax2 club in Bratislava a hot hardgroove sound, which is currently gaining increasing popularity among listeners. The headliner of the evening is the Scottish producer and DJ Tracksůit, whose current base is in Glasgow. His tracks have been played at major European festivals and by DJs such as Daria Kolosova, Ollie Lishman, Felicie, Gina Demarchi, and many others.

 

His musical inspiration stems from a passion for the dance club scene, which he cultivated over many years of participation and absorbing the atmosphere at raves, channeling that energy into his production and onto the dance floor. Inspired by the era of the 90s and 2000s, his work is based on classic elements of the old school, which he combines with contemporary urban and tribal atmospheres, enriched with subtle influences from genres like jungle and hip-hop. His tracks have been released on labels such as Transition, TNT, LOVED!, Deadline Rec, Nektar Records, SPACE RECORDS, and others. 

There is currently increasing interest in DJ Tracksůit on the scene due to his unique style, and we are delighted to welcome him to our venue on April 6th! The lineup will be complemented by local talents, this time featuring Murkezzi, Erberon, Dávid Sluka, and DJ Hotspot. You can expect genres such as techno, hard groove, old school, eurotrance, and similar energetic branches.

 

https://www.instagram.com/decadance_bratislava/

predpredaj:

https://goout.net/en/decadance-tracksuit+murkezzi+dalsi/szmsebx/

 

fb event:

https://fb.me/e/4TtRg12rG

Ďalšie akcie v tomto meste