Deň so záchrannými zložkami

15.06.2024, Sobota 09:30

Vyhraďte si 15. júna čas na podujatie plné adrenalínu a pútavých atrakcií. Pripravená bude napríklad ukážka činnosti psovodov ako vyhľadávanie drog a výbušnín či zadržanie ozbrojeného nebezpeč ... viac

Deň so záchrannými zložkami

Vyhraďte si 15. júna čas na podujatie plné adrenalínu a pútavých atrakcií. Pripravená bude napríklad ukážka činnosti psovodov ako vyhľadávanie drog a výbušnín či zadržanie ozbrojeného nebezpečného páchateľa. Lákadlom však nepochybne bude aj jazdná polícia či zákrok kukláčov v spolupráci s vrtuľníkom letky Ministerstva vnútra s použitím rôznych pyrotechnických efektov a ďalší pútavý program.

Boli ste už svedkami hasenia požiaru? Vedeli by ste sa ubrániť počas napadnutia? Polícia, hasiči a záchranári pre vás pripravujú na parkovisku pred OC Cassovia program plný ukážok z ich každodennej práce.

Okrem toho si budete môcť pozrieť aj buginy a štvorkolky hraničnej a cudzineckej polície, nové policajné autá a motorky i veterány, policajnú výstroj a výzbroj. Vyskúšate si tiež poskytovanie prvej pomoci, okuliare simulujúce účinky alkoholu, mäkkých a tvrdých drog či odoberanie odtlačkov prstov. Naučiť sa môžete aj správne riešiť vzniknutý požiar v domácnosti a pracovať s AED-čkom.

Tešíme sa na vás už v sobotu 15. júna o 9:30 na parkovisku pred OC Cassovia. Navštívte nás a zažite neobyčajný deň s množstvom hrdinov.

Ďalšie akcie v tomto meste