DUCHOŇ & Gyimesi/Csino/Tóbisz/Rajniš

03.09.2023, Nedeľa 19:00

Inšpiráciou pre tento koncert je úspešný muzikál Na srdci mi hraj!, ktorý od novembra videlo už viac ako 10 000 návštevníkov. Zaznejú hity z tohto predstavenia a niekoľko prekvapení, ktoré budú spieva ... viac

DUCHOŇ & Gyimesi/Csino/Tóbisz/Rajniš
Inšpiráciou pre tento koncert je úspešný muzikál Na srdci mi hraj!, ktorý od novembra videlo už viac ako 10 000 návštevníkov. Zaznejú hity z tohto predstavenia a niekoľko prekvapení, ktoré budú spievať dvaja protagonisti muzikálu Martin Gyimesi a Karol Csino spolu s Jiřím Rajnišom a Tituszom Tóbiszom. Bude to večer plný hitov Karola Duchoňa tak ako ste ich ešte nezažili. V grandióznych symfonických aranžmánoch skladateľky Ľubice Čekovskej, miešaním operných hlasov a v sprievode symfonického orchestra. 𝗩𝘀𝘁𝘂𝗽𝗲𝗻𝗸𝘆:
https://bit.ly/3P7kR4T 𝗨́𝗰̌𝗶𝗻𝗸𝘂𝗷𝘂́:
Martin Gyimesi, Karol Csino, Titusz Tóbisz, Jiří Rajniš 𝗗𝗶𝗿𝗶𝗴𝗲𝗻𝘁: 𝗗𝗿𝗲𝘀𝘀 𝗰𝗼𝗱𝗲:
formal
Vzhľadom na spoločenskú udalosť si organizátor v prípade nevhodného oblečenia vyhradzuje právo odmietnuť vám vstup na podujatie. Po začatí koncertu vám už nebude umožnený vstup. V prípade nepriaznivého počasia po začatí koncertu sa cena vstupného nevracia. 𝗙𝗲𝘀𝘁𝗶𝘃𝗮𝗹𝗼𝘃𝗮́ 𝘇𝗹̌𝗮𝘃𝗮:
1. Do 31.7.2023 zľava 20 % na všetky vstupenky. 2. Zľava 25 % pre dôchodcov, ZŤP, študentov a učiteľov – len do sektorov 1, 2, 3 a 4. V prípade využitia tejto zľavy dávate súhlas, že pri vstupe vám môžeme skontrolovať príslušný doklad. 3. Množstevná festivalová zľava – pri nákupe 5 vstupeniek (𝗮𝗷 𝗸𝗼𝗺𝗯𝗶𝗻𝗮́𝗰𝗶𝗮 𝗿𝗼̂𝘇𝗻𝘆𝗰𝗵 𝗸𝗼𝗻𝗰𝗲𝗿𝘁𝗼𝘃) zľava 25 %, pri nákupe 10 vstupeniek, zľava 35 %. Pri väčších množstvách kontaktuje monika.smutna@symfoniaumenia.sk. 4. Zľava pre Ružinovčanov 50 % – v prípade využitia tejto zľavy dávate súhlas, že pri vstupe vám môžeme skontrolovať občiansky preukaz. Zľava platí len pre sektory. Zľavu je potrebné aplikovať v košíku po výbere vstupeniek v plnej cene (Ružinovčan). Len do sektorov 1, 2, 3 a 4. 𝗣𝗼𝗱𝘂𝗷𝗮𝘁𝗶𝗲 𝘃𝗮́𝗺 𝗽𝗿𝗶𝗻𝗮́𝘀̌𝗮 𝗠𝗲𝘀𝘁𝘀𝗸𝗮́ 𝗰̌𝗮𝘀𝘁̌ 𝗕𝗿𝗮𝘁𝗶𝘀𝗹𝗮𝘃𝗮-𝗥𝘂𝘇̌𝗶𝗻𝗼𝘃. 𝗘𝗡:
Karol DUCHOŇ
&
Martin GYIMESI/Karol CSINO/Titusz TÓBISZ/Jiří RAJNIŠ
symphonic concert An evening filled with the great hits of the late, famous Slovak singer Karol Duchoň as never experienced before. A grandiose symphonic arrangement by composer Ľubica Čekovská accompanied by a symphony orchestra and the four great voices of: Martin Gyimesi, Karol Csino, Titusz Tóbisz a Jiří Rajniš Conductor: FESTIVAL DISCOUNT
1. 20% discount on all tickets until 31.7.2023.
2. 25% discount for pensioners, disabled persons, students and teachers – only to sectors 1, 2, 3 and 4. If you use this discount, you agree the relevant confirming document could be the subject of control upon entry.
3. Quantity festival discount – 25% discount when buying 5 tickets (also combination of different concerts), 35% discount when buying 10 tickets. For larger quantities, contact richard.bednar@symfoniaumenia.sk.
4. Discount for residents of Ružinov 50% – if you use this discount, you agree that we can check your identity card upon entry. The discount only applies to sectors. The discount must be applied in the basket after selecting tickets at full price. Only to sectors 1, 2, 3 and 4. Dress code policy: formal
Taking into regard the character of the event, the organizer reserves the right to refuse the entry in case of inappropriate clothing. No entrance is allowed as of the concert starts. In case of unsuitable weather as of the concert starts the entrance fee will not be refunded.

Ďalšie akcie v tomto meste