Exkluzívny koncert Marie Rottrová - Open Air - Trnava - Amfik

07.09.2023, Štvrtok 19:00

Pozývame Vás na exkluzívny Open Air koncert – Marie Rottrová 7.9.2023 19:00 v Trnave v Amfiku.
 Marie Rottrová patrí k najobľúbenejším českým speváčkam. Vystupovala s kapelou Flamingo (Plameňáci), ... viac

Exkluzívny koncert Marie Rottrová - Open Air - Trnava - Amfik
Pozývame Vás na exkluzívny Open Air koncert – Marie Rottrová 7.9.2023 19:00 v Trnave v Amfiku.
 Marie Rottrová patrí k najobľúbenejším českým speváčkam. Vystupovala s kapelou Flamingo (Plameňáci), na slovenskej tour ste mali možnosť vidieť Marii so skupinou Neřež. Medzi jej nezabudnuteľné piesne patrí: Kůň bílý, Řeka lásky, Měli jsme se potkat dřív, To nic, Lásko, Markétka, Lásko, voníš deštěm, Střapatá nohatá, Skořápky ořechů, Ten vůz už jel a mnoho ďalších.
 Ako predkapela na koncerte Marie Rottrové vystúpi slovenská speváčka, textárka a hudobníčka Jana Krištof Lehotská so svojou kapelou. Predstaví vám svoj nový koncertný program, vyskladaný z tých najlepších skladieb z jej albumov Sny a Dotyky slov.  Vstupenky: https://vstupenky.maxiticket.sk/exkluzivny-koncert-marie…
34 € … klasik sedenie
39 € … prestrešené sedenie
49 € … premium sedenie (VIP zahŕňa prednostný vstup na koncert a sedenie v prvých radách)  Vstupenky si môžete nechať doručiť poštou alebo využiť elektronické vstupenky (zaslané na e-mail), ktoré sú v 2 formátoch – PDF pre tlač na domácej tlačiarni alebo v copy centre, a PNG s QR kódmi pre smartfóny.  Maxiticket.sk je zárukou a garanciou pravosti vstupeniek. Na stránkach spoločnosti Maxiticket.sk si kupujete originálne vstupenky na každé podujatie. Spoločnosť Maxiticket.sk neručí za vstupenky zakúpené cez iné druhotné webové portály. Tento spôsob predaja nie je zo strany spoločnosti podporovaný a ani s ním nemá nič spoločné.
Podpora predaja lístkov Máte otázky? Napíšte nám prosím na e-mail podpora@maxiticket.sk a my Vám odpovieme v najkratšom možnom čase. 

Ďalšie akcie v tomto meste