FIA | 12.10.2023 TRNAVA

12.10.2023, Štvrtok 19:00

Oceňovaná švédska duchovná speváčka a skladateľka Fia Forsström prichádza prvýkrát na Slovensko v rámci celosvetovej The Trilogy Tour 2023.

Fia svojimi inšpiratívnymi textami a chytľavý ... viac

FIA | 12.10.2023 TRNAVA

Oceňovaná švédska duchovná speváčka a skladateľka Fia Forsström prichádza prvýkrát na Slovensko v rámci celosvetovej The Trilogy Tour 2023.

Fia svojimi inšpiratívnymi textami a chytľavými melódiami jedinečným spôsobom vytvára hudbu, ktorá umožňuje poslucháčovi ponoriť sa hlbšie do seba a nájsť to, čo hľadá. The Trilogy Tour je dlho očakávané turné venované skladbám z jej doteraz troch vydaných albumov. Gitarou doprevádzaná Fia si podmaní každého, kto nepočúva len ušami, ale aj srdcom.

Lístky nájdete na: https://vstupenky.maxiticket.sk/fia-trilogy-tour-2023-trnava 

Kto je Fia?

Od vydania svojho debutového albumu „Made of Stars“ (2016) Fia koncertuje po celom svete a kamkoľvek príde, dotýka sa sŕdc všetkých. Vybudovala si pevnú základňu fanúšikov vďaka jej vystúpeniam a tiež sociálnym sieťam. Po vydaní albumov „Legacy of Light“ (2017) a „Waterfall of Wisdom“ (2019) sa rýchlo stala jedným z popredných hlasov na scéne duchovnej hudby.

 Fia sa narodila v roku 1994 v meste Kista vo Švédsku. Vo veku 10 rokov začala hrať na hoboj a písať piesne. Počas svojich tínedžerských rokov sa naučila hrať na gitare a klavíri v rôznych súboroch, pričom navštevovala hudobný program na strednej škole Westerlundska. Svoj sólový debut „Made of Stars“ vydala v roku 2016 s podporou fanúšikov. V roku 2017 Fia zožala ešte väčší úspech s albumom „Legacy of Light“. V tom čase bola Fia  už známa v duchovnej a svetovej hudobnej komunite a jej hviezda naďalej stúpala s vydaným „Waterfall of Wisdom“ v roku 2019, ktorý uzavrel trilógiu akustických albumov.

V roku 2020 bola jej hudba uvedená v meditačnej aplikácii vyvinutej Kalifornskou univerzitou v Santa Barbare – Center for Mindfulness and Human Potential, ktorá priniesla jej piesne študentom stredných škôl po celej USA.

Fia – Shine

 

Ďalšie akcie v tomto meste