Golden Étiquette - Asistovaná degustačná večera s kurzom etikety stolovania

18.05.2024, Sobota 18:30

Spoznajte pravidlá a nuansy etikety stolovania s noblesou a eleganciou, aby ste sa mohli v spoločnosti správať sebavedomo.

Pozývame vás na asistovanú degustačnú večeru prepojenú s kurzom etikety s Jakubom Abrahámom, uzná ... viac

Golden Étiquette - Asistovaná degustačná večera s kurzom etikety stolovania

Spoznajte pravidlá a nuansy etikety stolovania s noblesou a eleganciou, aby ste sa mohli v spoločnosti správať sebavedomo.

Pozývame vás na asistovanú degustačnú večeru prepojenú s kurzom etikety s Jakubom Abrahámom, uznávaným slovenským koučom spoločenskej etikety. Na záver kurzu obdrží každý účastník certifikát o absolvovaní. Kurz bude prebiehať pod dohľadom odborného lektora v jednej z našich reštaurácii, čo vám umožní učiť sa v prostredí „skutočného života“. Počas degustačnej večere vás kouč spoločenskej etikety profesionálne a diskrétne prevedie stolovacími zručnosťami a správaním sa pri stole, kde si zároveň budete môcť vychutnávať rôznorodé chody jedál a zároveň spoznať ich správnu konzumáciu.

Miesto: Hotel Zlatý Kľúčik Dátum: 18.máj 2024
Čas: 18.30 Cena: 149 €/osoba

Praktické informácie:

Dress code: Cocktail Attire, Počet chodov degustačnej večere: 6, Celkový čas stolovania dve hodiny, Každý účastník získa certifikát o absolvovaní kurzu.

 

Jakub Abrahám, kouč spoločenskej etikety

V Medzinárodnom klube SR absolvoval školenia zamerané na dress code, spoločenskú etiketu a protokol u dlhoročného diplomata Rudolfa Hromádku. Pravidelne sa zúčastňuje na kurzoch, seminároch a vzdelávacích programoch doma aj v zahraničí. Svoje znalosti si rozšíril aj v prestížnom vzdelávacom programe Master of business etiquette (MBE) v Prahe, pod vedením Ladislava Špačka. Ako vášnivý royalista sa aktívne zaujíma o dianie v európskych kráľovských domoch, najmä však v britskej kráľovskej rodine, ktorej je veľkým fanúšikom. Formou MasterClass sa vzdelával aj u bývalého komorníka Kráľa Karola III. Granta Harrolda a tiež u expertky na britskú monarchiu Tracy Borman. Vedomosti a postrehy zúročuje aj v médiách ako kráľovský komentátor a odborník na etiketu. Na University College Prague prednáša predmet Spoločenský protokol a Etiketa študentom Katedry medzinárodných vzťahov a diplomacie.

Lístok si môžete rezervovať telefonicky na čísle: +421 910 367 400 alebo online na webe: www. zlatyklucik.sk

 

Ďalšie akcie v tomto meste