Hatha yoga a zvukoterapia vibračno-akustický kúpeľ Radosť- pohybové a terapeutické centrum

01.10.2022, Sobota 17:30

VUKOTERAPIA 
Srdečne vás pozývam na hatha yogu spojenú so zvukoterapiou/soundhealingom s tibetskými miskami a inými magickými nástrojmi  Vibrácie a frekvencie sú všade prítomné od počiatku vesmí ... viac

Hatha yoga a zvukoterapia vibračno-akustický kúpeľ Radosť- pohybové a terapeutické centrum
VUKOTERAPIA 
Srdečne vás pozývam na hatha yogu spojenú so zvukoterapiou/soundhealingom s tibetskými miskami a inými magickými nástrojmi  Vibrácie a frekvencie sú všade prítomné od počiatku vesmíru a ovplyvňujú naše každodenné bytie. Holistická metóda liečenia pomocou vibrácií sa používa už niekoľko tisíc rokov.
Hatha yoga je pôvodná yoga z Indie. Prepojenie dychu a pohybu je základ yogy. Pomáha ľuďom po fyzickej ale aj duševnej stránke.
Zvukoterapia prináša uvoľnenie a relaxáciu (uvoľňuje svalové a energetické bloky), odbúrava stres, pozitívne ovplyvňuje činnosť mozgu – synchronizuje mozgové vlny a hemisféry a navodzuje kľud, dobíja telo energiou, upravuje krvný tlak a harmonizuje psychiku, pomáha pri poruchách so spánkom a mnoho iných benefitov, ktoré sú nám dostupné. Pri zvukoterapii sa využívajú hudobné a rituálne nástroje, ktoré sú známe tisícky rokov, slúžiace na ozdravovania tela a harmonizáciu mysle. Deky, podložky a vankúše sú k dispozícii v štúdiu.
Prineste si prosím fľašu s vodou. Odporúčame aj teplejšie ponožky, kedže počas terapie sa leží a z človeka rýchlo „odíde“ teplo  V deň podujatia pite dostatok tekutín!
Pokiaľ navštevujete odborného lekára (psychológ/psychiater), trpíte psychickými chorobami, alebo beriete lieky na psychiku, je potrebná konzultácia!   Termín konania: 01.10.2022
17:30-19:45 Miesto konania: Radosť
Na priekope 45 Žilina Registrácia: info@radostcentrum.sk Cena: 20€ za osobu Teším sa na Vás  Majo 
Pochádza zo Senca a momentálne pôsobí v Trnave. Sebarealizácii sa venuje od roku 2012 kedy začali na zemi veľké zmeny. Dlho hľadal čo je jeho zmyslom života a vďaka yoge a filozofii ktoré je jej súčasťou prišiel na to, že pomáhať ľuďom je poslanie pre ktoré sem prišiel. 8 rokov učí yogu (hatha yoga, ashtanga yoga) a 5 rokov sa venuje zvukoterapiám.

Ďalšie akcie v tomto meste