ILLUSIONIST CHRIS STARK - MAGIC SHOW PRETENDER

05.12.2023, Utorok 19:00

Chris Stark vystúpi v Bratislave s predstavením “Magic Show PRETENDER” plným veľkolepých až neuveriteľných ilúzií, ktoré v kombinácii s jeho charizmou udivujú divákov na celom svete. Chris je skutočn& ... viac

ILLUSIONIST CHRIS STARK - MAGIC SHOW PRETENDER

Chris Stark vystúpi v Bratislave s predstavením “Magic Show PRETENDER” plným veľkolepých až neuveriteľných ilúzií, ktoré v kombinácii s jeho charizmou udivujú divákov na celom svete. Chris je skutočný fenomén v oblasti ilúzií o čom svedčí aj jeho povesť majstra manipulácie. Jeho moderný prístup a magické rozprávanie robia z jeho predstavení jedinečný zážitok pre každého diváka.

The Magic Show PRETENDER je príbeh o dobrodružstve mladého muža, ktorý hľadá svoje skutočné JA. Zážitok je obohatený hudbou a baletom, čo spoločne vytvára dokonalú a nezabudnuteľnú šou pre celú rodinu.

Pripravte sa na úžasné predstavenie plné inovatívnych kúziel a efektov, nezabudnuteľných ilúzií, nevysvetliteľných zmiznutí, jedinečných teleportacii a čítania myšlienok.

Chris Stark, predtým známy ako Sos Jr., vystupoval v najznámejších televíznych šou a účinkoval na najprestížnejších pódiách. Jeho talent a dychberúce šou upútali divákov vo viac ako 70 krajinách sveta vrátane miest ako Paríž, Dubaj, Hong Kong či Las Vegas.

Dnes je svetovo najviac oceňovaným kúzelníkom s viac ako 60 medzinárodnými oceneniami. Okrem Davida Copperfielda, Siegfrieda & Roya a Chrisa Angela je rovnako hrdým držiteľom ceny „Merlin Award* – kúzelníckeho Oscara. Chris je sám vynálezcom a tvorcom ilúzií a vlastní najväčšiu zbierku veľkorozmerných ilúzií na svete s viac ako 120 kusmi.

Majster-iluzionista Chris Stark vás zavedie do sveta, kde nie je nič nemožné a očarí vás svojou charizmou a kúzelníckym umením. Pridajte sa k nám a nechajte sa unášať do sveta mágie!

„Niektorí by si mohli myslieť, že ja som ten, kto vás zavádza. Naopak, mojím poslaním je stimulovať vás, aby ste aktívne venovali pozornosť každému detailu, ktorý máte pred sebou. Potrebujem vašu plnú koncentráciu a potom, keď sa pozriete dostatočne blízko, môžem vás prinútiť zabudnúť na všetko, čo vás obklopuje, a aspoň na chvíľu sa ponoriť do sveta mágie, kde sa ilúzia stáva skutočnosťou a kde sa nemožné stáva možným.“

Predstavenie trvá 2 hodiny s prestávkou.

Ďalšie akcie v tomto meste