Jesenna rovnodennost na Sitne… Chata A.Kmeťa - Sitno

23.09.2022, Piatok 15.00

jesenna rovnodennost – hojnosť ducha, tela, mysle, príprava na jesenné stisenie, prirodzene ženske suladenie. naladenie v témach:
Živa prudiaca – duševná výživa
dotyk a něha – liečenie sexuality
prirodzená zrelos ... viac

Jesenna rovnodennost na Sitne… Chata A.Kmeťa - Sitno
jesenna rovnodennost – hojnosť ducha, tela, mysle, príprava na jesenné stisenie, prirodzene ženske suladenie. naladenie v témach:
Živa prudiaca – duševná výživa
dotyk a něha – liečenie sexuality
prirodzená zrelosť – zdravie duše tela a mysle technické info:
v chate je jedna veeelka krásne jednoducho prerobená drevená izba s 15 posteľami a 4 pristelkami. v chate nie je tečúca ani iná voda – tu zabezpečím ja na pitie, opláchnutie tela a riadu elektrika je prítomná, treba si priniesť spacák alebo inú prikrývku, baterku, přezůvky, vlastnú misku a príbor, fľašu na vodu, svoj dar Matke Zemi, svoj osobný symbol hojnosti.
WC je suché asi 50metrov od chaty.
raňajky si chystáme samé z toho čo si prinesieme. obedy a večere si môžeme dať z ponuky pána chata ale len masozrutske (vege nevarí a výber je veľmi úzky) takže budeme mať malý varič a opäť si spoločne pripravime ak by ste si chceli niečo uvariť. ideálne si väčšinu priniesť so sebou.
stretávame sa v piatok o 10:00 na parkovisku na zákaze vjazdu pod sitnom od Ilije. súradnice pošlem prihláseným. potom o 16tej pán chatár zíde ešte raz po žienky ktoré môžu prísť až na tento čas – po veci, nie osoby. pešo to hore trvá asi hodinku a je to pěkná prechádzka aj s bábätkom v šatke.
vítané sú ženy každého veku aj so satiatkami (bábätkami ktoré ešte potrebujú maminku). prosím nepýtajte sa či môžete prísť aj so staršími deťmi, vítané sú vaše dcéry ak viete že vás ani nás nebudú rušiť pri procesoch na ktoré sa potrebujeme v tieto dni sústrediť , aby sme domov priniesli svoje čisté, múdre Ja, niekedy je ten čas bez dětí vzácný. prispevok na toto stretnutie a organizáciu je 40€ (v cene je materiál na spoločny program, organizácia a ubytovanie v spoločnej izbe, pitný režim a materiál na pripradne varenie, nie strava ani potraviny). akékoľvek otázky píšte prosím na messenger mne Veronika Riava Skot přihlásit sa môžete do naplnenia kapacity, miesto máte rezervované uhradením zálohy 20€. infosky k zálohe pošlem spolu so suradnicami prihláseným. vrúcne sa teším na každú z vás a čas ktorý nám bude krásně plynúť Veronika Riava Skot

Ďalšie akcie v tomto meste