Jesenný jógový víkend v Banskej Štiavnici… Hotel Bristol

13.10.2022, Štvrtok 18.00

Pozývam vás zažiť magický víkend (13.-16.10.2022) naplnený jógou zameranou na posvätnú ženskú energiu a meditáciami priamo v srdci čarovnej atmosféry Banskej Štiavnice. PROGRAM:
JÓGA A MEDITÁCIE< ... viac

Jesenný jógový víkend v Banskej Štiavnici… Hotel Bristol
Pozývam vás zažiť magický víkend (13.-16.10.2022) naplnený jógou zameranou na posvätnú ženskú energiu a meditáciami priamo v srdci čarovnej atmosféry Banskej Štiavnice. PROGRAM:
JÓGA A MEDITÁCIE
– ranná jóga podľa bohýň v téme posvätnej ženskej energie
– večerná yin jóga: soul yin jóga & yin jóga podľa tradičnej čínskej medicíny (jesenný detox organizmu)
– ranné meditácie a večerné harmonizujúce, liečivé meditácie, techniky (práca s energiou) zamerané na otvorenie a posilnenie posvätnej ženskej energie Pobyt je vhodný aj pre začiatočníkov, ktorí majú s jógou aspoň základné skúsenosti. VOĽNÝ PROGRAM:
– prechádzky v krásnej lokalite Banskej Štiavnice a jej nádhernom okolí: výstup na kalváriu, prechádzka k miestnym tajchom (jazerám), už tradičná – piatková návšteva miestneho veľkoskladu s liečivými kameňmi, minerálmi a výrobkami z polodrahokamov a kameňov (lampy, svietniky, náramky, prívesky a pod.). Cena: 320€
V cene je zahrnuté:
– ubytovanie 3 noci
– jógový a meditačný program Počet miest je obmedzený (10ľudí). 4 možnosti platby za pobyt:
1. úhrada celej sumy (320€) do 2 dní od potvrdenia predbežnej rezervácie miesta
2. alebo úhrada zálohy 50€ do 2 dní od potvrdenia predbežnej rezervácie miesta, zvyšok sumy (270€) v nasledovných termínoch:
– 50€ do 20.8.2022
– 170€ do 20.9.2022
– 50€ do 7.10.2022
4. v prípade potreby je možné dohodnúť sa individuálne aj na inom termíne. Strava:
– Raňajky nie sú zahrnuté v cene pobytu, hotel ich už neposkytuje v rámci ceny ubytovania. Je možné naraňajkovať sa v hoteli za cenu 6€/deň, alebo si dať výborné raňajky vo vedľajšom podniku (info mailom).
– Obedy a večere budeme riešiť operatívne na mieste podľa individuálnej preferencie.
Strava sa dá objednať/zabezpečiť aj priamo v hoteli, aj rôzne v Banskej Štiavnici a okolí (podľa voľného programu). Na pobyt sa registruje mailom: lucia.wister@gmail.com V prípade otázok ma prosím neváhajte kontaktovať (správa/mail). Teším sa na skvelú skupinku, s ktorou si spolu užijeme tento jedinečný jógový víkend!
Namaste

Ďalšie akcie v tomto meste