Kovošrot / Pipesh / Algida Monobloc Art Cafe Banská Štiavnica

11.02.2023, Sobota 20:00

Trojkoncert kapiel Kovošrot, Pipesh a Algida Monobloc, cieli na mladé publikum. Organizátormi sú študenti a ich dramaturgickému vkusu nie je čo vytknúť. Kovošrot je post metalová kapela z Kysúc ktorá na scénu ... viac

Kovošrot / Pipesh / Algida Monobloc Art Cafe Banská Štiavnica
Trojkoncert kapiel Kovošrot, Pipesh a Algida Monobloc, cieli na mladé publikum. Organizátormi sú študenti a ich dramaturgickému vkusu nie je čo vytknúť. Kovošrot je post metalová kapela z Kysúc ktorá na scénu prerazila minulý rok. Hrali už aj s väčšími menami a su známi hlavne vďaka ich ironickým textom.
instagram: www.instagram.com/kovosrotkapela/ Pipesh sú Košické beznádejné výkriky smradu a špiny. HC/ diy / nepytajsamanic punk.
instagram: www.instagram.com/pipeshmodd/ Algida Monobloc je začínajúce experimentálne trio inšpirované slovenskou kultúrou a anti-kultúrou. Ich tvorba sa pohybuje na škále multižánrovosti. Obľúbená kapela tvojej mamy, dobrá jak Kofola.
instagram:
www.instagram.com/algidamonobloc/ Program:
Príchod:19:00
Algida monobloc:19:10
Kovošrot:20:10
Pipesh:21:10 Vstup bude od 5 do 10eur. Necháme na vás ako budete chcieť podporiť tieto kapely, ale chceme aby tento koncert bol dostupny pre každého. Skúste si kúpiť lístok tu: https://tootoot.fm/sk/events/63d57a56965fb80e8443d4a9 Na povale Artu 11.2. v sobotu večer!
Dress code uletený. Organizáciu tohto podujatia finančne podporil Fond na podporu umenia v rámci celoročného programu „25 rokov Art Cafe“. 

Ďalšie akcie v tomto meste