Kurz tehotenskej jogy Luna studio

13.07.2023, Štvrtok 17:00

Mílé dámy,
Srdečne vás pozývam na kurz tehotenskej jogy, ktorý bude trvať 4 týždňe. 6.7.-27.7.2023
Štvrtok
17:00 – 18:00     Príspevok na kurz je 36€ O ČOM JE TEHOTENSKÁ JOGA Joga vo svete ... viac

Kurz tehotenskej jogy Luna studio
Mílé dámy,
Srdečne vás pozývam na kurz tehotenskej jogy, ktorý bude trvať 4 týždňe. 6.7.-27.7.2023
Štvrtok
17:00 – 18:00     Príspevok na kurz je 36€ O ČOM JE TEHOTENSKÁ JOGA Joga vo svete patrí medzi uznávané cvičenia, ktoré sú odporúčané v tehotenstve aj pre ženy bez predchádzajúcich skúseností. Jogová prax redukuje stres a napätie počas tehotenstva, zlepšuje dýchanie a spánok, znižuje bolesti krížov, znižuje riziko vzniku diastázy, zlepšuje silu a flexibilitu a mnohé iné benefity. Hodiny jogy sú zostavené tak aby boli správne vyvážené a harmonické. Preto, sa na hodinách budeme venovať dynamickým, spevňujúcim, relaxačným a uvoľňujúcim pozíciám. Nebudú chýbať ani dychové a meditačné techniky, ktoré pohladia našu dušu a myseľ.     Kurz je vhodný pre maminy od 13 týždňa tehotenstva. Všetko, čo sa spoločne naučíte budete môcť bez obáv praktizovať aj doma. Lektorka, Vám bude pripravená poradiť aj po ukončení kurzu.   ZOZNÁMTE SA S LEKTORKOU Som vyškolená lektorka jogy a tehotenskej jogy a okrem toho sa venujem Thajským jogovým masážam aj pre budúce mamičky. Sama som matkou dvojičiek a tiež som v očakávaní ďalšieho prírastku.
Joge a masážam sa venujem už od roku 2018 a svoje vedomosti získavam prevažne od zahraničných lektorov. (tým vôbec nechcem podceňovať vedomosti kvalitných slovenských lektorov, trénerov a školiteľov :)) Samozrejme samoštúdium je dôležitá súčasť tejto práce  Takto len v krátkosti o mne.   TECHNICKÉ DETAILI KURZU 1. Možnosť prihlásenia je len na celý kurz (možnosť jednorazového prihlásenia na kurz bude, ak sa naplní minimálna kapacita kurzu)
2. Kurz sa platí v hotovosti pred začatím prvej hodiny
3. Vzhľadom na nízky počet hodín, nieje možné si vymeškané hodiny nahradiť.
4. Za vymeškanéhodiny sa príspevok nevracia.   Ak máte otázky tu ma môžete kontaktovať info@lunastudio.sk 0918 831 274 Ďakujem a teším sa na vás 

Ďalšie akcie v tomto meste