Letné kino: Barbie Letné kino na amfiteátri v Banskej Bystrici

09.08.2023, Streda 21:00

BARBIE
(USA, 2023, 114 min, Greta Gerwig) Žiť v krajine Barbie znamená byť dokonalou bytosťou na dokonalom mieste. Pokiaľ nemáte existenčnú krízu. Alebo nie ste Ken. Barbie a Ken si užívajú bezstarostný život vo farebnom a zdanlivo ... viac

Letné kino: Barbie Letné kino na amfiteátri v Banskej Bystrici
BARBIE
(USA, 2023, 114 min, Greta Gerwig) Žiť v krajine Barbie znamená byť dokonalou bytosťou na dokonalom mieste. Pokiaľ nemáte existenčnú krízu. Alebo nie ste Ken. Barbie a Ken si užívajú bezstarostný život vo farebnom a zdanlivo bezchybnom Barbie Svete. Keď však dostanú príležitosť ísť do skutočného sveta, čoskoro objavia radosti a úskalia života medzi ľuďmi. Uvádzame v pôvodnom znení so slovenskými titulkami. Predpredaj:
28. 7. 21:30: https://ticketware.eu/p/hedb
09. 8. 21:00: https://ticketware.eu/p/hn68
Vstupné v predpredaji: 6€
Vstupné na mieste: 7€ (len v hotovosti) Veková vhodnosť: 12 Organizátorom predstavenia je o. z. za! amfiteáter. Čas začiatku predstavenia je orientačný a skutočný začiatok predstavenia sa vzhľadom na kvalitu projekcie prispôsobuje času súmraku, ktorý môže byť až v rozsahu +10 minút od udávaného času predstavenia. Najdlhší čas súmraku sa prejavuje v strede júna, postupne sa počas júla a augusta skracuje a je teda možné začať predstavenie skôr. Žiadosti o vrátenie vstupného po jeho zakúpení radi vyhovieme, ak by došlo k technickému zlyhaniu, resp. neuskutočneniu, či nedokončeniu predstavenia v dôsledku takéhoto zlyhania. Pre tento prípad si prosím uschovajte vstupenku, ktorá bola zakúpená na pokladni, po dobu trvania predstavenia, nakoľko vrátenie vstupného je podmienené vrátením vstupenky. Nemôžeme však niesť zodpovednosť za zmenu počasia počas predstavenia a teda nemáme ani možnosť vrátiť vstupné z dôvodu nepriaznivého počasia po začatí predstavenia. Vaše pochopenie si veľmi vážime. 

Ďalšie akcie v tomto meste