Letný denný tábor Považská Bystrica

od 10.07.2023, Pondelok 08:00 do 14.07.2023, Piatok

Veselá veda ponúka zábavný vzdelávací program na letné  prázdniny : Denný tábor Veselá veda. Tábor je určený pre malých  ... viac

Letný denný tábor Považská Bystrica

Veselá veda ponúka zábavný vzdelávací program na letné  prázdniny : Denný tábor Veselá veda. Tábor je určený pre malých bádateľov predškolského veku a 1. stupňa ZŠ, ktorí radi preskúmavajú zákonitosti zo sveta prírodných vied. Na prázdniny 2023 si pre táborníkov pripravili dobrodružnú cestu plnú nových pokusov a poznatkov. Táborníci preskúmajú ľudské telo: Ako funguje srdce? Prečo máme v tele pečeň? Zistia, čo sa dá spoznávať v kuchyni (chute, farby a vône v potravinách). Vypravia sa tiež von za opeľovačmi. Budú skúmať, ako žijú a čo pre nás robia. A aj neživá príroda je zábava! Na konci, kto vie, možno niekto dostane aj našu najväčšiu cenu pre vedcov: „Veselovednú nobelovku“. Pri ceste za Nobelovou cenou sa deti dozvedia mnoho zaujímavého o živote a objavoch jej nositeľov. Okrem pokusov, ktoré sa vykonávajú vo vnútri aj v teréne, je čas aj na hry, odpočinok, jednoducho užívanie leta a prázdnin.

Ďalšie informácie:

Tábor sa koná od pondelka do piatku, od 8:00 do 16:00. Je zaistený teplý obed, desiata, pitný režim, pomôcky a bádateľský denník pre každé dieťa. Súčasťou programu je celodenný výletCena tábora 129 euro/týždeň. Je možné hlásiť sa na jednotlivé dni, pre prepočet ceny tábora je nutné kontaktovať usporiadateľa.

V registračnom formulári si môžte pozrieť ďalšie termíny v rôznych mestách: https://registrace.veselaveda.sk/tabor/

Ďakujeme a prajeme príjemný deň,

Veselá veda

Ďalšie akcie v tomto meste