MINIFESTIVAL PRÍLEŽITOSTÍ Trnavská univerzita v Trnave

od 27.09.2022, Utorok 13:00 do 28.09.2022, Streda

𝐌𝐈𝐍𝐈𝐅𝐄𝐒𝐓𝐈𝐕𝐀𝐋 𝐏𝐑𝐈́𝐋𝐄𝐙̌𝐈𝐓𝐎𝐒𝐓𝐈́ Milí študenti,
začiatok akademického roka sa pomaly blíži a my sme si pre Vás pripravili 𝑤𝑒𝑙𝑐𝑜𝑚𝑒 𝑑𝑎𝑦 v podobe mini-festivalu ... viac

MINIFESTIVAL PRÍLEŽITOSTÍ Trnavská univerzita v Trnave
𝐌𝐈𝐍𝐈𝐅𝐄𝐒𝐓𝐈𝐕𝐀𝐋 𝐏𝐑𝐈́𝐋𝐄𝐙̌𝐈𝐓𝐎𝐒𝐓𝐈́ Milí študenti,
začiatok akademického roka sa pomaly blíži a my sme si pre Vás pripravili 𝑤𝑒𝑙𝑐𝑜𝑚𝑒 𝑑𝑎𝑦 v podobe mini-festivalu, kde na Vás budú čakať členovia jednotlivých organizácii a orgánov TRUNI, ktorí Vám radi priblížia svoju činnosť.
Zaujíma Ťa ako jednotlivé orgány a organizácie TRUNI fungujú? 𝐂𝐡𝐜𝐞𝐬̌ 𝐬𝐚 𝐬𝐭𝐚𝐭̌ 𝐢𝐜𝐡 𝐬𝐮́𝐜̌𝐚𝐬𝐭̌𝐨𝐮? Ako na to? …toto všetko a mnoho ďalších otázok Ti radi zodpovieme. Budeme k dispozícii v našich stánkoch od 13:00 – 17:00 v parku pred rektorátom.  Veríme, že život na univerzite nie je len o štúdiu, ale aj o rôznych mimoškolských aktivitách kde môžeme rozvíjať svoje schopnosti a vytvárať niečo prospešné pre akademickú obec či celú spoločnosť. Aké stánky na Teba čakajú?
 Študentská rada Trnavskej univerzity (kluby ŠRTU, Akademický senát, Študentská rada vysokých škôl, redakčná rada Univerzitného časopisu, Ubytovacia komisia)
 ERASMUS / ESN
 ELSA
 CENTRUM PODPORY ŠTUDENTOV
 UNIVERZITNÉ PASTORAČNÉ CENTRUM
 METOIKOS n.o.
 NAŠA PRÁVNICKÁ  Okrem toho sme si pre Teba v chill-out zóne prichystali aj live výstupy:
13:00 – 𝐄𝐫𝐚𝐬𝐦𝐮𝐬 𝐩𝐨𝐛𝐲𝐭𝐲 – 𝐚𝐤𝐨 𝐧𝐚 𝐭𝐨 + 𝐬𝐤𝐮́𝐬𝐞𝐧𝐨𝐬𝐭𝐢 (DISKUSIA)
15:00 – 𝐙𝐚𝐛𝐞𝐳𝐩𝐞𝐜̌𝐨𝐯𝐚𝐧𝐢𝐞 𝐤𝐯𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐧𝐚 𝐯𝐲𝐬𝐨𝐤𝐲́𝐜𝐡 𝐬̌𝐤𝐨𝐥𝐚́𝐜𝐡 (PREDNÁŠKA)
16:00 – 𝐀𝐤𝐨 𝐧𝐚 𝐭𝐢𝐦𝐞-𝐦𝐚𝐧𝐚𝐠𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭 (WORKSHOP)  A toto nie je ani zďaleka všetko.
O 17:00 sa začína neformálny program, rozdelíme sa do skupín a navštívime obľúbené zastávky študentov kde na Vás čaká kvíz a rôzne networkingové aktivity.  Treťou a zároveň poslednou zástavkou bude jeden zo študentských obľúbených podnikov Trnavy kde spoločne odpálime párty , tiež tam na Vás čakajú rôzne aktivity, súťaže a vyhodnotenie tomboly!  TEŠÍME SA NA VÁS! 

Ďalšie akcie v tomto meste