NEBBIA Campus - GRAND OPENING Najvačší fitness event tohto roka

19.08.2023, Sobota 10:30

V areáli NEBBIA (Dlhá 74/85) si užiješ atmosféru fitness komunity. Neuveríš, koho tu môžeš stretnúť. Top osobnosti zo slovenskej a českej fitness scény ťa pozvú na úplne novú & ... viac

NEBBIA Campus - GRAND OPENING     Najvačší fitness event tohto roka

V areáli NEBBIA (Dlhá 74/85) si užiješ atmosféru fitness komunity. Neuveríš, koho tu môžeš stretnúť. Top osobnosti zo slovenskej a českej fitness scény ťa pozvú na úplne novú úroveň tréningov a motivácie. Môžeš sa tešiť na exkluzívnu otváračku, kde ťa čaká networking s fitness ikonami a ich osobnými tipmi na úspech.

A to nie je všetko! Priprav sa na úžasný workoutový zážitok na novom ihrisku, ktoré je otvorené 24/7 a poskytuje nekonečné možnosti pre tvoju kondíciu a silu. Musíš ho vyskúšať medzi prvými! Navyše spoznáš aj nových fitness nadšencov, s ktorými sa tvoje tréningy stanú príjemnou zábavou.

Ako bonus tu máme niečo aj pre módnych fajnšmekrov. V novootvorenej predajni ti predstavíme novú HERO N°3 kolekciu. A to nielen na móle, ale priamo na tebe. Spoznáš pri tom aj tvár kolekcie Denisu Tran Vanovú. A na čo sa môžeš tešiť ďalej? Otvárame aj úplne prvú NEBBIA kaviareň, kde sa môžeš osviežiť a doplniť energiu na ďalší tréning.

Čakajú na teba tréningy s profesionálnymi trénermi a joga inštruktormi, motivujúce prednášky a praktické workshopy na fit témy, ktoré ti otvoria oči a zmenia pohľad na fitness. A zasúťažíš si aj o fantastické ceny. Keď zrovna nebudeš makať na tréningu, môžeš si oddýchnuť v chill zóne na tuli vakoch. Počas celého dňa ti nebude chýbať ani fit občerstvenie a nápoje. Pripravený je aj beauty kútik a masáže.

Vstup je zdarma, stačí sa zaregistrovať a pripojiť sa k celej komunite fitness nadšencov v Žiline.

Príď na Grand Opening NEBBIA Campusu a zaži s nami energiu fitness komunity!

Team NEBBIA.

 

Viac info o evente:

https://nebbia.fitness/sk/p/nebbia-campus-grand-opening

https://www.facebook.com/events/938237600613605

Ďalšie akcie v tomto meste