ODAMŠENEODAM / Divadlo VIOLAPrešov

03.09.2023, Nedeľa 18:00

Spríjemnite si návrat do školy divadelným zážitkom! Pri tomto termíne kabaretu máte možnosť využiť skupinovú zľavu 50% zo vstupného pri počte nad 10 osôb. Rezervácie vstupeniek so zľavneným vstupným je ... viac

ODAMŠENEODAM /  Divadlo VIOLAPrešov
Spríjemnite si návrat do školy divadelným zážitkom! Pri tomto termíne kabaretu máte možnosť využiť skupinovú zľavu 50% zo vstupného pri počte nad 10 osôb. Rezervácie vstupeniek so zľavneným vstupným je možné komunikovať na tomto tel. čísle: 0910 189 007. *** Príbehy niekoľkých žien a dievčat z Čiech a Slovenska, ktoré posúvali hranice. Nenápadné, ale vytrvalé rebelky bojovali za práva žien, snažili sa uplatniť v umení, športe alebo vo vede. Niektoré z nich používali aj skutočné zbrane, ale väčšina z nich len svoj hlas, um, vytrvalosť a lásku k svojej vlasti. Niektoré známe, iné zabudnuté, ale všetky si zaslúžia našu pozornosť, pretože ako kvapky na kameni, krôčik po krôčiku, prešliapali cestičku tým ďalším. Inscenačný tím:
Réžia: Zuzana Cejnarová
Scenár a dramaturgia: Tereza Lexová
Scénografia: Jaromír Ryšavý
Hudba: Zdeněk Král Obsadenie:
Jana Jenčová
Tereza Lexová / a.h.
Miroslav Bodoki Klavírny sprievod:
Zdeněk Král / a.h. Fotografie: Vlastimil Slávik Divadlo VIOLA / klub
Vstup 10€ V prípade záujmu o objednanie nápojov Vám odporúčame prísť na podujatie v dostatočnom predstihu   Projekt Česko-slovenský kabaret na tanieri. Realizované s finančnou podporou Fondu na podporu kultúry národnostných menšín.   Vstupenky si môžete zakúpiť on line na našej web stránke alebo v Kaviarni VIOLA včase otváracích hodín: pondelok-piatok od 10.00-18.00.
Lístky je možné zakúpiť elektronicky priebežne, najneskôr v deň pred konaním podujatia do 24.00 hod. V prípade, že si neviete zakúpiť vstupenku on line, kontaktujte nás: info@violapresov.sk, 0910 189 007 (dostupné v pracovných dňoch od 10. do 16. hod.)

Ďalšie akcie v tomto meste