On, Pišťanek

30.06.2020, Utorok 18:00

Jeho knihy sa stali senzáciou, nemilosrdným zrkadlom podnikateľskej džungle začiatku 90. rokov u nás. Aký bol Peter Pišťanek človek, autor, aké miesto mu patrí v slovenskej literatúre – tomu bude venovaná beseda pri pr& ... viac

On, Pišťanek

Jeho knihy sa stali senzáciou, nemilosrdným zrkadlom podnikateľskej džungle začiatku 90. rokov u nás. Aký bol Peter Pišťanek človek, autor, aké miesto mu patrí v slovenskej literatúre – tomu bude venovaná beseda pri príležitosti prezentácie monografie On, Pišťanek literárneho vedca Petra Darovca, ktorú vydalo Literárne informačné centrum v apríli 2020.

Na nádvorí Zichyho paláca budú 30. júna o 18:00 na Petra Pišťanka spomínať a o jeho knižkách sa rozprávať autor monografie Peter Darovec, ilustrátor, autor komiksov Danglár, spisovateľ Dušan Taragel s moderátorom, literárnym vedcom Radoslavom Passiom.

Titul On, Pišťanek si sa zvýhodnenú cenu môžete kúpiť v kníhkupectve Knihy LIC, objednať na našom webe (https://www.litcentrum.sk/dielo/pistanek) alebo kúpiť na podujatí.

Ďalšie akcie v tomto meste