POMÁDA | Legendárny muzikál v letnom kine Cooltajneru

08.08.2020, Sobota 20:30

Ak nechcete premeškať dokonalú atmosféru romantického zážitku letného kina v spojení s kultovým muzikálom POMÁDA, zarezervujte si so svojou polovičkou dátum 8. augusta 2020. Tento titul premietneme o 20:30 v exterié ... viac

POMÁDA | Legendárny muzikál v letnom kine Cooltajneru
Ak nechcete premeškať dokonalú atmosféru romantického zážitku letného kina v spojení s kultovým muzikálom POMÁDA, zarezervujte si so svojou polovičkou dátum 8. augusta 2020. Tento titul premietneme o 20:30 v exteriéri KC Cooltajner, v prípade nepriaznivého počasia sa premietanie preloží na iný dátum. Vstupné je dobrovoľné pokiaľ si prinesiete vlastnú deku či karimatku, bude však možné prenajať si i kreslá, lehátka alebo tulivaky, kus za 3 eurá. Pre túto príležitosť budú v ponuke aj špeciálne piknikové balíčky pre dvojice.   O muzikáli:
Americký muzikál Pomáda z roku 1978 patril v dobe svojho uvedenia k najnavštevovanejším snímkom vo všetkých krajinách. Vznikol podľa úspešnej javiskovej predlohy Jima Jacobsa a Warrena Caseyho. Dej nás zavedie do strednej školy Rydell v päťdesiatych rokoch. Danny Zucco, žiak posledného ročníka, sa po prázdninách opäť stretáva so svojimi kamarátmi. Ohromí ich rozprávaním o svojom milostnom dobrodružstve pri mori. Medzi dievčatami sa objavuje nová žiačka Sandy. Aj ona sa pochváli svojím prázdninovým stretnutím s fantastickým chlapcom, s ktorým prežila krásny milostný príbeh. Keď sa „letní milenci“ náhle stretnú v Rydelle tvárou v tvár, takmer stratia dych. Lenže láska v novom prostredí školy a veľa kamarátov má úplne iné pravidlá ako na osamotenej morskej pláži… V hlavnej roli spieva, hrá a tancuje legendárna dvojica John Travolta a Olivia Newton-John, ktorí sa týmto snímkom stali idolmi mladej generácie.

Ďalšie akcie v tomto meste