Richard Müller ČIERNA LABUŤ BIELA VRANA tour // LETO ´23 - Amfiteáter

26.08.2023, Sobota 20:00

Milí priatelia,
z dôvodu veľkej pravdepodobnosti nepriaznivého počasia sme nútení preložiť aj koncert, ktorý sa mal uskutočniť 6.8. v Banskej Štiavnici.
Náhradný termín je 26.8.2023 o 20:00 h.
Ďakujeme za ... viac

Richard Müller ČIERNA LABUŤ BIELA VRANA tour // LETO ´23 - Amfiteáter
Milí priatelia,
z dôvodu veľkej pravdepodobnosti nepriaznivého počasia sme nútení preložiť aj koncert, ktorý sa mal uskutočniť 6.8. v Banskej Štiavnici.
Náhradný termín je 26.8.2023 o 20:00 h.
Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vás s našim nádherným programom v rámci letného Čierna labuť biela vrana tour.
Posledné voľné vstupenky sú dostupné online TU: https://predpredaj.zoznam.sk/…/richard-muller-cierna…/ Richard Müller ČIERNA LABUŤ BIELA VRANA tour // LETO ´23 Po neplánovanej dlhšej pauze zapríčinenej zranením nohy a nevyhnutnou rekonvalescenciou po operácii Richard Müller opäť koncertuje. S osvedčenou partiou skvelých muzikantov, s ktorými úspešne spolupracuje už celé roky, pripravuje letnú šnúru koncertov, na ktorých zaznejú aj piesne z aktuálneho albumu Čierna labuť biela vrana, podľa ktorého dostalo meno aj celé turné. O tom, že album, na príprave ktorého sa podieľali skladateľ Ondřej Gregor Brzobohatý a textár Peter Uličný pod producentským vedením renomovaného českého hudobníka Jana P. Muchowa, bol priaznivo prijatý nielen Richardovými fanúšikmi, ale aj hudobnými kritikmi, svedčí aj skutočnosť, že bol nominovaný na prestížnu výročnú Cenu Anděl Coca-Cola za rok 2022 v kategórii Slovenský album. V setliste chystaných vystúpení nebudú okrem noviniek chýbať ani piesne z albumu 55 a osvedčené Richardove hity z jeho bohatej diskografie, bez ktorých si publikum koncerty nášho „najvyššieho“ speváka nedokáže predstaviť.
V prípade Richarda Müllera sme si už zvykli, že jeho hudobné projekty sú vždy iné a nechýba im invencia a atmosféra. Spomeňme len projekt Hlasy s formáciou Fragile, či projekt Šansóny a iné piesne, na ktorom s Richardom participovali také osobnosti ako Michael Kocáb a Ondřej Soukup. Obľúbený spevák so svojím tímom tentoraz pripravil nový, doslova letný koncertný program, ktorý od polovice júna do začiatku septembra predstaví v slovenských amfiteátroch a na nádvoriach hradov. „Koncerty pod holým nebom majú vždy jedinečnú energiu a asi nám všetkým chýba kvalitná muzika z pódií. S kapelou sme už začali s prípravami a nácvikmi a to je pre mňa ohromná radosť, tak verím, že sa nám rovnako podarí potešiť našich fanúšikov a spoločne zažijeme hudobné leto,“ poznamenáva na margo pripravovaného letného turné Richard Müller. Vstupenky na letné koncerty Richarda Müllera v rámci „Čierna labuť biela vrana Tour 2023“ zakúpite online v sieti predpredaj.sk: https://predpredaj.zoznam.sk/…/richard-muller-cierna…/ 

Ďalšie akcie v tomto meste