Sluchaj tu: Nulté kolo - Stand Up comedy Výmenník Štítová

18.03.2023, Sobota 19:30

Sluchaj tu: Nulté kolo – Stand Up comedy Štyria netalentovaní herci pochopili, že divadlom sa neuživia a tak si našli ďalší spôsob, ako sklamať svoju rodinu a blízkych. Formou dosť subjektívneho humoru sa Vám budú ... viac

Sluchaj tu: Nulté kolo - Stand Up comedy Výmenník Štítová
Sluchaj tu: Nulté kolo – Stand Up comedy Štyria netalentovaní herci pochopili, že divadlom sa neuživia a tak si našli ďalší spôsob, ako sklamať svoju rodinu a blízkych. Formou dosť subjektívneho humoru sa Vám budú snažiť načrtnúť témy, ktoré až do samotného predstavenia ostávajú zahalené tajomstvom. Ako pre Vás, tak aj pre protagonistov samotných. Svojich 15 minút slávy zažijú:
Peter Kalo – úspešný skladateľ piesni pre deti, ktorým chcete privodiť traumu. Keďže to ale nie je veľmi obľúbené hobby, o jeho úspechu sa dá polemizovať. Oliver Hasaj – svoje ADHD dotiahol k dokonalosti, keď ho skombinoval so svojim vlastným prevedením relativity času. Čo znamená, že buď mešká alebo zabudne prísť. Igor Žovtik – človek ťažko postihnutý Napoleonovým komplexom. Istí teoretici tvrdia, že biologická šikana, s ktorou sa objekt dennodenne stretáva, je vlastne pomsta za hriechy ľudstva voči prírode. Milan Urík – !!!POZOR – nemýliť si s Milanom Uhríkom!!! Tohto Michalovčana si kolektív Sluchaj tu adoptoval, aby mu ukázali život v civilizácii. I keď stále býva v Mičigene naučili ho už používať príbor, viazať si šnúrky na topánkach či bezpečne prechádzať cez priechod pre chodcov. V tomto roku sa uvažuje, že by Milan dostal aj volebné právo. Ak chcete zažiť tieto 4 javy na jednom mieste, máte jedinečnú možnosť vo Výmenníku Štítová.
Vstup: dobrovoľný

Ďalšie akcie v tomto meste