SpozaVoza: Vesmíro Malý Berlín

20.03.2022, Nedeľa 16:00

Poďme spolu spoznávať vesmír!  Vesmíro je interaktívna autorská inscenácia so živou hudbou o záhadách vesmíru, ľuďoch vo vesmíre a dvoch bláznivých vedcoch. Pre všetkých, ktorí chc& ... viac

SpozaVoza: Vesmíro Malý Berlín
Poďme spolu spoznávať vesmír!  Vesmíro je interaktívna autorská inscenácia so živou hudbou o záhadách vesmíru, ľuďoch vo vesmíre a dvoch bláznivých vedcoch. Pre všetkých, ktorí chcú vedieť, čo bolo skôr: sliepka či vajce? dĺžka predstavenia: cca 55 min.
účinkujú: Miro Mihálek, Róbert Švec
réžia a scenár: Miro Mihálek
bábky: Viktória Csányiová
scéna: Miriam Horňáková ???????????? ?? ??????́ ??? ???? ?? ? ?????. Prosíme rodičov, aby rešpektovali odporúčanie vekovej vhodnosti a tým aj ostatných divákov predstavenia.  ???????́:
— 3 € v predpredaji
— 5 € na mieste ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ??????̌?? ?? ?????́??
Vstup na toto podujatie je povolený len účastníkom s respirátormi. V Malom Berlíne robíme všetko pre zdravie divákov. Prečítajte si o našich krokoch aj nad rámec povinných opatrení, ktoré zvyšujú bezpečnosť kultúrnych podujatí: www.malyberlin.sk/bezpecne-na-kulturu-2. ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~  ??????? ????????? 
Divadlo SpozaVoza je profesionálnym nezávislým divadlom, ktoré bolo založené v roku 2012 absolventmi Katedry bábkarskej tvorby VŠMU. Tvorivý tím tvoria etablovaní umelci, pedagógovia, dramatoterapeuti a študenti umeleckých odborov. Divadlo tvorí poučné inscenácie pre deti, mládež, ale aj dospelých ľudí. Vo svojej inovatívnej tvorbe spája viacero druhov a spracúva aj náročné témy. ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ Podujatie z verejných zdrojov podporili Fond na podporu umenia, Mesto Trnava a Trnavský samosprávny kraj. Za podporu ďakujeme aj mediálnym partnerom: Trnava-live.sk, TrnavskýHlas.sk, Trnavsko a Trnavské rádio 

Ďalšie akcie v tomto meste