Užite si hudobný víkend s Hexom a Emmou Drobnou v Grand Hoteli Kempinski High Tatras

01.06.2024, Sobota 18:00

 

Leto plné zážitkov môžete odštartovať aj v tatranskom Grand Hoteli Kempinski s exkluzívnym koncertom legendárnej slovenskej hudobnej skupiny Hex. Hosťom kapely bude obľúbená speváč ... viac

Užite si hudobný víkend s Hexom a Emmou Drobnou v Grand Hoteli Kempinski High Tatras

 

Leto plné zážitkov môžete odštartovať aj v tatranskom Grand Hoteli Kempinski s exkluzívnym koncertom legendárnej slovenskej hudobnej skupiny Hex. Hosťom kapely bude obľúbená speváčka Emma Drobná. Ich najznámejšie hity ako Nikdy nebolo lepšie, V piatok podvečer či Keď sme sami, si spoločne s nimi budete môcť zaspievať v sobotu 1. júna.

Legendárna slovenská skupina vystúpi v zložení Martin „Fefe“ Žúži, Tomáš „Yxo“ Dohňanský a Tibor „Tybyke“ Szabados. Spoločne s „hexákmi“ sa na pódiu predstaví aj charizmatická speváčka Emma Drobná, ktorá už s kapelou stihla nahrať obľúbenú skladbu Navždy mladí.

Rozprávkový hotel na brehu Štrbského plesa si pre hostí pripravil špeciálny ubytovací balíček, v ktorom sú okrem vstupu na koncert zahrnuté aj raňajky v hotelovej Grand Restaurant a voľný vstup do jedného z najlepších hotelových wellness na Slovensku – ZION SPA LUXURY.

Po skončení koncertu bude v hotelovom lobby pripravená oficiálna After Party. Zážitok z magického večera tak môžu hostia doplniť aj osobným stretnutím s umelcami v nerušenej atmosfére, získať môžu aj cennú fotografiu či podpis do svojich albumov.

Viac informácií nájdete na stránke: www.kempinski.com/hightatras.

Ďalšie akcie v tomto meste