Veľká noc v BACHLEDKE 2024

od 30.03.2024, Sobota 10:00 do 31.03.2024, Nedeľa

Zažite 30. a 31. marca rodinnú Veľkú noc v Bachledke s Emilom, ktorý pre všetkých malých návštevníkov Chodníka korunami stromov pripravil prekvapenie a po stredisku ukryl veľkonočné vají ... viac

Veľká noc v BACHLEDKE 2024

Zažite 30. a 31. marca rodinnú Veľkú noc v Bachledke s Emilom, ktorý pre všetkých malých návštevníkov Chodníka korunami stromov pripravil prekvapenie a po stredisku ukryl veľkonočné vajíčka, ktoré treba rýchlo nájsť!

 

Chýbať nebude bohatý program pre deti a dospelých, ktorému bude kraľovať workshop maľovania kraslíc a ukážky pletenia korbáčov. Čakať na Vás však budú aj tvorivé veľkonočné dielne, maľovanie na tvár a naši obľúbení maskoti Emil a Gorgy, s ktorými odejete chodník do farebného šatu pomocou veľkonočných stužiek.

 

Keďže Veľká noc je aj o chutnom jedle, Reštaurácia Panorama, ktorá sa nachádza hneď vedľa Chodníka korunami stromov, pre Vás pripraví skutočne chutné veľkonočné menu.

Veľkonočné menu

Aperitív: 0,1l Domáci vaječný likér

Polievka: 0,33l Veľkonočná polievka z údeného mäsa

Hlavné jedlo: 150g Jahňacie ragú s kapustovými haluškami a škvarkami

 

Stredisko bude počas Veľkonočných sviatkov v dňoch od 27.3. do 2.4. otvorené od 9:00 do 16:00.

Spríjemnite si Veľkú noc s rodinou v očarujúcom prostredí Belianskych Tatier v Bachledke a na Chodníku korunami stromov!

 

Viac info: www.bachledka.sk

E-shop: bachledka.skiperformance.com

Sledujte: www.facebook.com/bachledka.sk

Ďalšie akcie v tomto meste